لیورپول

جرارد جلوی پیروزی لیورپول را نگرفت

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1401کد مطلب : 27889تعداد نظرات : 1 نظر
تیم فوتبال لیورپول در دیداری معوقه از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس موفق شد استون‌ویلا را از پیش رو بردارد.

ایرنا:دیدار تیم‌های فوتبال استون‌ویلا و لیورپول سه‌شنبه شب در چارچوب دیداری معوقه از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه ویلا پارک به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان لیورپولی‌ها موفق شدند با نتیجه دو بر یک حریف خود را از پیش رو بردارند.

ابتدای این بازی بسیار طوفانی شروع شد و تیم میزبان در دقیقه 3 موفق شد توسط داگلاس لوئیز به گل برسد. تنها سه دقیقه بعد لیورپولی‌ها جواب این گل با گلزنی ماتیپ دادند.

بعد از این گل شاگردان کلوپ تلاش بسیاری برای باز کردن دروازه حریف داشتند اما در نهایت نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در نیمه دوم تلاش قرمزهای بندر لیورپول بیشتر و بیشتر شد و آن ها در نهایت توانستند در دقیقه 65 توسط سادیو مانه به گل برتری برسند.

در نهایت نیز این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود لیورپول به پایان رسید و این تیم باید نگاهش به بازی چهارشنبه شب سیتی مقابل ولورهمپتون باشد تا در صورت امتیاز نگرفتن شاگردان پپ گواردیولا، شانس خود را برای قهرمانی بیشتر بدانند.

لیورپول با این برد 86 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر و تفاضل گل کمتر نسبت به منچسترسیتی در رده دوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفت.

شاگردان استیون جرارد نیز با این شکست 43 امتیازی مانده و در رده یازدهم قرار گرفتند.

منچسترسیتی چهارشنبه شب میهمان ولورهمپتون است و در صورت پیروزی می تواند اختلاف خود را با لیورپول دوباره به عدد سه برساند.

انتهای پیام/م

جرارد جلوی پیروزی لیورپول را نگرفت

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : لیورپول
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی