لیونل مسی

نگرانی بزرگ مسی قبل از جام جهانی

تاریخ انتشار : 23 مهر 1401کد مطلب : 69061تعداد نظرات : 1 نظر
آسیب دیدگی بازیکنان کلیدی تیم ملی فوتبال آرژانتین قبل از جام جهانی باعث شده است تا کاپیتان این تیم احساس نگرانی کند.

ایسنا و به نقل از Direct TV، تا آغاز جام جهانی 2022 قطر تقریبا 5 هفته دیگر باقی مانده است. تیم ملی فوتبال آرژانتین با حضور ستاره‌های بزرگی مثل لیونل مسی یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی در این رقابت بزرگ است.

آسیب دیدگی بازیکنان بزرگ آلبی سلسته مثل دی ماریا و پائولا دیبالا نگرانی های زیادی را برای هواداران و کادر فنی این تیم به دنبال داشته است و حتی مسی کاپیتان این تیم را نگران کرده است.

این بازیکن بزرگ گفت:امیدوارم که دیبالا و دی ماریا به جام جهانی برسند. آنها هنوز فرصت دارند و باید دوران مصدومیت را پشت سربگذارند. آسیب دیدگی قبل از جام جهانی بیشتر از هر چیزی من را نگران می کند. امیدوارم که همه بازیکنان در بهترین حالت به جام جهانی برسند.

او ادامه داد:ترس از آسیب دیدگی برای هر بازیکنی وجود دارد اما مهم این است که بازیکنان بدون ترس و به صورت طبیعی بازی کنند.این جام جهانی نسبت به دیگر جام جهانی ها به خاطر فصل برگزاری آن متفاوت است. این طبیعی است که بعضی از بازیکنان نتوانند در جام جهانی به میدان بروند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر با تیم های مکزیک، عربستان و لهستان همگروه است.

مسی اعلام کرده است که این آخرین جام جهانی او است و بعد از این رقابت‌ها از بازی‌های ملی خداحافظی خواهد کرد. هواداران این بازیکن امید زیادی دارند که او قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند.

انتهای پیام/م

نگرانی بزرگ مسی قبل از جام جهانی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : لیونل مسی
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی