مادر بهترین دوست
بعضی ویژگی ها در برخی مادران هست که آنها را متمایز ساخته و جدا از مادر آنها را تبدیل به بهترین دوست فرزندانشان کرده است.

ویژگی مادرانی که بهترین دوست فرزندان خود هستند

مادران نماد بی نهایتی از حمایت، احترام، مهربانی، عشق و صبوری هستند. رابطه مادران با فرزندان بیشتر از یک رابطه ژنتیکی می باشد و آن ها می توانند حتی با شنیدن صدای یکدیگر نیز احساس خوشحالی کنند و به ما یاد بدهند که چگونه عشق بورزیم و 24 ساعت خودمان را وقف فرزندانمان کنیم اما مادرانی را می توان مادران ابر قهرمان نام برد که بتوانند با فرزندان خود دوست باشند و بهترین لذت ها را در کنار آن ها تجربه کنند. در این قسمت از رازهای تربیت فرزند و روابط عاطفی در نمناک قصد داریم که ویژگی های مادرانی را برای شما بیان کنیم که بهترین دوست برای فرزندانشان هستند.

نشانه هایی که ثابت می کند مادرتان بهترین دوست شماست

1. مادرتان بهترین طرفدار شماست.

او باور دارد که شما می توانید همیشه بهترین خودتان باشید. از زمان بچگی هم این گونه با شما رفتار کرده است. اصلاً مهم نیست که برنامه های شما در مورد زندگی در چه حوزه ای می باشد.

همیشه شما را حمایت می کند و هیچ شکی نسبت به توانایی های شما ندارد و تنها چیزی که از شما می خواهد، احساس خوب داشتن به زندگی است و هر کاری را انجام می دهد تا شما احساس خوبی نسبت به خود و زندگی تان داشته باشید.

مادر بهترین دوست

2. او همیشه مشتاق شنیدن اخبار شماست.

زمانی که اتفاقات خوبی در زندگی ما می افتد، دلمان می خواهد که آن را با اعضای خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذاریم اما اولین کسی که همیشه دوست دارد این اخبار را بشنود، مادر است.او به شدت مشتاق صحبت های ما می باشد و گاهی اوقات ما را نیز به وجد می آورد.

3. توصیه ها و پیشنهادات او برای شما مهم است و همچنین نیز به توصیه های شما اهمیت می دهد.

زمانی که دچار سردرگمی هستید، اولین کسی که می تواند شما را نجات دهد مادرتان است.افکار و عقاید او همیشه نقشی اساسی در موفقیت شما دارند و شما نیز آن ها را کاملاً جدی می گیرید.

از طرفی شما هم ترسی برای صادق بودن و گفتن حقایق زندگیتان به او ندارید و می دانید که او همیشه آماده به کمک تان خواهد بود. از طرف دیگر مادر تان نیز در زمینه هایی از شما توصیه و راهنمایی و مشورت می خواهد زیرا به شما اعتماد کامل دارد .

دوستی با پدر و مادر

4. شما کاملاً با او صادق هستید.

مادر تان این باور را به شما انتقال داده که هر کاری که کرده باشید، می توانید در نهایت صداقت همه چیز را برای او بازگو کنید و چیزی برای پنهان کردن از او ندارید. او شما را قضاوت نمی کند و سعی می کند که شما را درک کند و همه چیز را راز بین خودتان نگه دارد. او می تواند همزمان کاربردی ترین توصیه ها را به شما بکند و در نهایت سکوت فقط به صحبت های تان گوش کند.

5. او همیشه حقیقت را به شما می گوید.

احتمالاً با چنین مادر هایی همیشه دوست دارید که در حال صحبت کردن باشید. او هیچ وقت به شما دلداری الکی نمی دهد و همیشه سعی می کند که حقیقت را به شما بگوید، حتی اگر شنیدنش برایتان سخت باشد. در مورد مسائلی مثل رابطه کنونی شما، شغلتان یا سبک زندگی تان همیشه حقیقت را به شما گوشزد می کند و برایتان آرزوی بهترین ها را دارد .

6. او به عقاید شما گوش می کند و سعی می کند که آن ها را بفهمد .

مکالمه با مادر همیشه راضی کننده خواهد بود زیرا او می خواهد که افکار شما را بفهمد و به عقاید تان احترام می گذارد و اصلاً مهم نیست که عقاید شما با او یکسان نباشد.او همیشه سعی می کند که در پیدا کردن راه حل به شما کمک کند، بدون اینکه قصد تغییر عقیده تان را داشته باشد .

صداقت مادر و فرزندی

7. هر وقت که بخواهید در دسترس شما خواهد بود.

چه زمانی که از خانه دور باشید و چه زمانی که بغل دست او نشسته باشید ، می توانید حضور و کمک او را حس کنید . می توانید در هر ساعت شبانه روز با او تماس بگیرید و دل نگرانی های خود را به اشتراک بگذارید. و اگر نیاز به کمک داشته باشید، می توانید سریع نزد او بروید و مشکلات تان را شرح دهید که او می تواند بزرگترین حمایت گر زندگی شما باشد .

8. از رابطه شما با دوستانتان لذت می برد.

چنانچه در نمناک اشاره کرده ایم مادر شما همیشه می تواند با هیجان ، رضایت خود را نسبت به شما و روابطتان با دوستان تان نشان دهد و همیشه سعی می کند که روی موج مثبت باشد. در زمینه مد با شما رقابت می کند و هر دوی شما هنگام سپری کردن زمان در کنار یکدیگر احساس فوق العاده ای دارید و حس می کنید که در کنار دوستانتان هستید .

9. حتی زمانی که خودتان را دوست ندارید هم او به شما عشق می ورزد .

لحظه هایی در زندگی وجود دارد که افراد به دلایل مختلف احساس شکست دارند. افراد در این لحظات حتی خودشان هم نمی توانند خود را تحمل کنند. در چنین لحظاتی چنین مادری می تواند به شما عشق بورزد و از سلامت ذهنی تان را مراقبت کند.

رابطه مادر و فرزندی

10. او نگران شماست.

برای هر دوی شما سلامت دو طرف ، روابط و سبک زندگی بسیار مهم می باشد. او همیشه به شادی و خوشبختی شما فکر می کند. زمانی که نزدیک نیستید، چندین بار با شما تماس می گیرد تا از حال خوب تان مطمئن شود و اصلا مهم نیست که چقدر بزرگ شده باشید و سن تان چقدر باشد ، مادر شما همیشه نگران شما خواهد بود .

11. روابط شما با یکدیگر هر ساله قوی تر خواهد شد .

با گذشت سال ها احساس می کنید که روابط شما با یکدیگر صمیمی تر و قوی تر شده است .شما دیگر کاملاً یاد گرفتید که چگونه به مادر خود عشق بورزید و به او احترام بگذارید و همچنین در کنار تمام این ها با او رفیق باشید و احساس رضایت را در هر دو طرف ایجاد کنید و در نهایت برای شما سخت خواهد بود که زندگی را بدون مادر تصور کنید .

این نشانه ها یعنی مادر شما بهترین دوست شماست

4.329
این مطلب مفید بود ؟254
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : مادر شدن
وبگردی