پرستو صالحی و مادرش
مادر پرستو صالحی بازیگر کشورمان مدت ها است که در بستر بیماری به سر میبرد و این بازیگر جوان درحال پرستاری تمام وقت از مادرش در منزل است.

مادر پرستو صالحی در بستر بیماری

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که مدت ها است در سینما و تلویزیون کم کارتر شده است، این روزها در حال پرستاری از مادرش در منزل است.

مادر پرستو صالحی مدتی است که در بستر بیماری به سر میبرد و خانم بازیگر با تمام توانش در حال خدمت کردن به مادرش برای سپری کردن دوره بیماری و رسیدن به سلامتی است.

خدمت تمام وقت پرستو صالحی به مادرش

پرستو صالحی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره مراقبت و پرستاری از مادرش که در بستر بیماری به سر میبرد به روز کرد.

مادر پرستو صالحی

عکسی از مادر پرستو صالحی در بستر بیماری

پرستو صالحی با انتشار عکسی از مادرش نوشت:

این روزها فقط به تو سخت نمی گذره هر ناله ای که تو خواب می کنی خواب و از چشمام میگیره... کلافه شدی، یک ماه و نیم اینجوری خوابیدن و درد و ... هر کاری میام بکنم هی میگی دستکش دستت کن میگم چرا مگه من بچه بودم با دستکش کارهای منو می کردی؟! نمی کردی ، این روزا به آب و آتیش میزنم که بهترین فضا رو برات آماده کنم هرجور که دوست داری ، هر جارو که دوست داری ، هر چیزی و که دوست داری برات فراهم می کنم که دلت نگیره که کلافه تر نشی ... مادرم زود خوب شو، تو تنها دلیل زنده بودن منی...

مادر پرستو صالحی بیشتر از یک ماه است که در بستر بیماری به سر میبرد و این بانوی هنرمند تمام تلاشش را برای بهبودی حال مادرش انجام میدهد.

مادر پرستو صالحی

جشن تولد مادر پرستو صالحی در بستر بیماری

بازیگر سریال زیر آسمان شهر چند هفته پیش هم با برگزاری جشن تولدی متفاوت که با حضور خانواده و دوستانش برای مادرش ترتیب داده بود سعی در شاد کردن مادرش داشت.

خانواده پرستو صالحی

خانواده پرستو صالحی در جشن تولد مادرش

زندگی شخصی پرستو صالحی با حضور در برنامه ماه عسل و روایت ماجرای اعتیاد پدرش و زندگی سختی که خانواده اش پشت سر گذاشته اند با حواشی زیادی روبرو شد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

پرستو صالحی بازیگری را از سال 78 در تلویزیون آغاز کرد اما با بازی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت بیشتری در میان مردم دست یافت و بعد از آن در فیلم و سریال های زیادی ایفای نقش کرد.

پرستاری تمام وقت پرستو صالحی از مادرش + عکس

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : صفحه پرستو صالحی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : پرستو صالحی
وبگردی