شیلا خداداد
در میان بسیاری از بازیگران خانم و متاهل سینما، برخی از هنرمندان در دهه نود تصمیم به مادر شدن و تولد فرزند خود گرفتند.

بازیگران تازه مادر شده سینما

یکی از زیباترین لذت های دنیا حس مادری و تولد فرزند است که قابل مقایسه با هیچ کدام از حس های خوب دنیا نمی باشد. به دنیا آوردن فرزند و تربیت درست او یکی از مسئولیت های بزرگی است که پدر و مادرها بر عهده می گیرند و از لذت سالهای رشد فرزند خود بهره مند می گردند.

در میان بسیاری از مردم برخی از هنرمندان که در سال های اخیر ازدواج کرده اند نیز تصمیم گرفتند تا این حس زیبا را تجربه کنند.

اگر علاقه مند به مشاهده تصاویر بازیگران زن مشهوری می باشید که در دهه 90 تصمیم به مادر شدن گرفته اند تا پایان این مطلب با ما همراه شوید.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر مشهور سینما و شبکه نمایش خانگی سالها قبل با علی منصور ازدواج کرده و ثمره ازدواج آنها دختری به نام حنا می باشد که در سال 1392 متولد شده است.

دختر ترانه علیدوستی

یکتا ناصر 

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد و دخترش سوفیا 22 آذر 1395 متولد شد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان است.

خانواده یکتا ناصر

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر سینمای کشورمان همسر سابق یاسین رامین است و یکی از بازیگرانی است که در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد. این بازیگر سینما 4 خردادماه 1394 صاحب دختری به نام لیانا شد.

مهناز افشار و دخترش

سپیده خداوردی

سپیده خداوردی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سالها قبل با امین نظری ازدواج کرده و ثمره زندگی مشترک آنها پسری به نام سانیار است که در تیرماه 1394 متولد شد.

سپیده خداوردی و پسرش

زنده یاد آزاده نامداری

زنده یاد آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی بودکه در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد. آزاده نامداری بعد از جدایی از فرزاد حسنی با سجاد عبادی پور در مهر 1394 ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام گندم است که در 5 مهر 1395 به دنیا آمد.

خانواده آزاده نامداری

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون همسر جلال امیدیان بازیکن سابق ذوب آهن است و این زوج در دی ماه سال 1395 صاحب دختری به نام گندم شدند.

فقیهه سلطانی و دخترش

شیلا خداداد

شیلا خداداد یکی از بازیگران جوان کشورمان است که دو بار تابحال حش مادر شدن را تجربه کرده است.سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 بدنیا آمد و دختر این هنرمند کشورمان اول فروردین 1396 متولد شد.

خانواده شیلا خداداد

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه 90 برای اولین بار طعم مادر شدن را چشید. یارا دختر فریبا نادری است که 3 اسفند 1396 متولد شد.

فریبا نادری و دخترش

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی هنرمند جوان کشورمان در رصه بازیگری است که در سال 1395 با مجتبی رجبی از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرده است.این هنرمند در مرداد سال 1399 خبر به دنیا آمدن پسرش برنا را منتشر کرد.

حدیث میرامینی و خانواده اش

سارا صوفیانی

سارا صوفیانی یکی از بازیگرانی که با امیرحسین شریفی بازیگر و تهیه کننده سینما در اواخر دهه هشتاد ازدواج کرد. این هنرمند برای اولین بار در 27 مرداد 1399 طعم مادر شدن را چشید و دارای دختری به نام ساحل شد.

خانواد هسارا صوفیانی

الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در سال 1397 ازدواج خود را رسانه ای کرد و برای اولین بار در 12 خرداد 1399 پسرش الوین را در آغوش گرفت.

الهام حمیدی و همسرش

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی یکی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون است که در دهه 90 مادر شدن را تجربه کرد. لنا دختر نیوشا ضیغمی است که در آخرین روز اردیبهشت ماه سال 97 متولد شد.

نیوشا ضیغمی و دخترش

یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان عروس خانواده داریوش ارجمند و همسر امیریل است که سال 93 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و فرزندشان یلسان در دی ماه 98 متولد شد.

امیریل ارجمند

بازیگران زن سینما که در دهه 90 مادر شدند + عکس فرزندان

3.9164
این مطلب مفید بود ؟12836
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی