ماساژ مار
ماساژ مار در کشور فیلیپین بسیار رایج است و طبق یک سنت قدیمی است و مردم ترس و هراسی از مارها ندارند.

ماساژ مار وحشتناکترین ماساژ دنیا

مردم جنوب شرقی آسیا با این ماساژ وحشتناک آشنا هستند و بسیاری از آنها فکر می کنند این ماساژ ارزش تحمل این ترس را دارد. کمک گرفتن از مار در کشور فیلیپین برای ماساژ افراد معمول است. اما این علاقه محدود به این کشور نیست و در حال گسترش است. هر چند هنوز هم ماساژ با مار، یکی از جاذبه های گردشگری در فیلیپین برای دختران است.

در کشور فیلیپین و طبق یک سنت قدیمی، مردم ترس و هراسی از مارها ندارند و از آن ها به عنوان ماساژدهنده نیز بهره گیری می کنند. این مارها روی بدن افراد رفته و با حرکت های خاص خود باعث ماساژ دادن بدن انها می شوند. این سبک سنتی به نظر مردم فیلیپین برای پوست و سهولت گردش خون بسیار خوب است و باعث بهبود یافتن تعداد زیادی از گرفتگی های عضلانی می شود.

ماساژ با مار در جنوب شرقی آسیا:

 ماساژ مار

تصاویری از ماساژ انسان ها با مار

در همۀ کشورهای دنیا، مار نماد پلیدی و ترس هست و هر وقت نامی از مارها به زبان می آید ترس همه را فرا میگیرد اما مارها در فیلیپین بسیار مقدس میباشند و با آنها بسیار مهربانانه رفتار می شود، چرا که معتقدند که تعداد زیادی از مریضی ها با زهر آنها قابل درمان هست.

مردم فیلیپین معتقدند که مار دوست انسان ها میباشند نه دشمن و اگر با هر حیوانانی مهربان باشید آنها خواهند فهمید و مهربانی را درک خواهند کرد.

ماساژ مار

تصاویری از ماساژ انسان ها با مار

مارهای افعی که از خطرناک ترین گونه مارها میباشند در فیلیپین به یک تجارت تبدیل شده و مراکز درمانی زیادی برای ماساژ به کمک این افعی ها ایجاد شده اند و جالب این که از سراسر دنیا برای ماساژ توسط مار افعی به کشور فیلیپین سفر می کنند تا مریضی های خود را به کمک این مارها درمان کنند.

ماساژ مار

تصاویری از ماساژ انسان ها با مار

ماساژ وحشتناک با استفاده از مار های غول پیکر! + عکس

3.444
این مطلب مفید بود ؟3014
برگرفته از تابناک اردبیل/ی
برچسب : ماساژ بدن
وبگردی