ماشین دیوید بکهام

فروش ماشین تصادفی دیوید بکهام + عکس

تاریخ انتشار : 28 دی 1393کد مطلب : 11227زمان مطالعه : 1 دقیقه
دیوید بکهام که به همراه پسرش بروکلین یک ماه پیش از سانحه رانندگی جان سالم به در بردند ماشین آئودی RS6 خاکستری را به فروش گذاشتند.

حدود یک ماه می شود که از سانحه تصادف دیوید بکهام ستاره سابق فوتبال و پسرش می گذرد. دیوید بکام در حالی که پسرش را از مسابقه ای به همراه تیم نوجوانان آرسنال به خانه می برد،در راه بازگشت به همراه بروکلین در نزدیکی کمپ تمرینی آرسنال با آئودی اش دچار سانحه رانندگی شد که مصدومیت و جراحت جدی برایشان وارد نشد اما اتومبیل بکهام خسارات زیادی متحمل شد طوری که غیر قابل استفاده است به همین منظور دیوید بکهام از طریق سایت "ای بای" خبر از به فروش گذاشتن خودروی خود داد و قیمت 43 هزار پوند برای خریداران در نظر گرفت.

خودرو تصادف کرده دیوید بکهام


روزنامه انگلیسی اکسپرس نوشته که بکام در ماه دسامبر با یک میتسوبیشی نقره ای تصادف کرده و ماشینش صدمه زیادی دیده است. خود او اما آسیب زیادی ندیده است و پسرش هم اصلا آسیب ندیده است.
 
در ماشین دیگر هم یک خانم به همراه دختر بچه اش بودند که آن ها هم آسیب زیاد ندیده اند و البته به بیمارستان منتقل شده اند.
 
یک منبع نزدیک به حادثه مدعی شده که بکام بعد از تصادف بلافاصله از ماشینش پیاده شده و افراد داخل ماشین دیگر را بررسی کرده و بعد از تماس با اورژانس دوباره داخل ماشین خودش نشسته تا جلب توجه نکند.
 
حدود یک ماه از این تصادف می گذرد و بکام به تازگی تصمیم گرفته آئودی RS6 خاکستری اش را که در توضیحات آن نوشته "ماشین سابق یک فرد مشهور" به فروش برساند و برای آن مبلغ 43 هزار پوند را در نظر گرفته است.

خودرو تصادف کرده دیوید بکهام

فروش ماشین تصادفی دیوید بکهام + عکس

3.323
این مطلب مفید بود ؟158
برگرفته از جام ورزشی - / ل
برچسب : دیوید بکهام
وبگردی