پیتزا
دومینو در اقدامی جالب و خلاقانه یک وسیله نقلیه مخصوص برای حمل پیتزا تدارک دیده است که این ماشین مجهز به یک گرمخانه و همچنین فضاهای مختلفی برای نوشیدنی ها و سس ها است.

ماشینی مخصوص تحویل پیتزا

ااقدامات برخی از شرکت های تولید کننده خیلی مبتکرانه و جالب به نظر می رسد چرا که دومینو پس از معرفی خودروی تحویل پیتزا مبتنی بر شورولت اسپارک مدل 2015 در انتهای سال گذشته میلادی، به نظر می رسد که چندان علاقه ای به جلب توجه بیشتر در مورد مدل DXP نداشته باشد. ولی در عین حال، یک وسیله نقلیه مجهز برای حمل پیتزا تدارک دیده شده است. این خودرو، در واقع دارای یک گرمخانه در محل درب سمت چپ در عقب است و همچنین فضاهای مختلفی برای نوشیدنی ها و سس ها در آن پیش بینی شده است.

 

شورولت پیتزا فروش

همچنین یک چراغ روشنایی جانبی به فرم لوگوی «دومینو» استفاده شده که مسیر خروج را برای راننده روشن می کند. ضمن اینکه DXP می تواند با نام راننده، شماره تلفن و موارد دیگر سفارشی سازی شود.

شورولت پیتزا فروش

به گزارش پدال، این اسپارک که تغییرات زیادی در طراحی آن صورت گرفته، می تواند تا 80 عدد پیتزا را با خود حمل کند؛ در نتیجه می تواند کارآیی بیشتری در طول یک روز کاری داشته باشد.

در همین حال، یک وب سایت کوچک نیز برای این مدل ارائه شده که در آن می تواند به اطلاعات زیادی در رابطه با DXP دست پیدا کرد. در این سایت که طراحی بسیار مناسبی دارد، امکان ثبت سفارش پیتزا نیز وجود خواهد داشت.

شورولت پیتزا فروش

شورولت پیتزا فروش

 

ماشین شورولت اسپارک 2015 پیتزا فروش + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از شفاف - / ل
وبگردی