در حاشیه 2

در حاشیه 2 | زمان پخش سریال در حاشیه 2

تاریخ انتشار : 8 آذر 1394کد مطلب : 23653زمان مطالعه : 3 دقیقه
سریال در حاشیه 2 مهران مدیری همچنان کار تصویربرداری خود را ادامه میدهد و زمان پخش این سریال بعد از ماه صفر تعیین میشود.

جواد رضویان در سریال در حاشیه 2

حمیدرضا مهدوی تهیه کننده سریال در حاشیه 2 در گفتگویی از اتمام ضبط این سریال تا پایان آذرماه و همچنین ادامه همکاری با جواد رضویان خبر داد.

این تهیه کننده  در خصوص مراحل ساخت سریال «در حاشیه» گفت:بعد از اینکه پزشکان متخلف دستگیر شدند و حکم برای آنها صادر شد، روانه زندان شدند و قرار است سری دوم در فضای زندان سپری شود و باتوجه به اقتصای آن فضا با اتفاقات جدیدی مواجه خواهند شد.

وی افزود:البته اتفاقات در زندان را به صورت فانتزی و طنز شاهد خواهیم بود. افرادی که به عنوان پزشک متقلب وارد زندان شدند، شرایط و داستان های جدیدی را ایجاد خواهند کرد.
 
بازیگران در حاشیه
 
تهیه کننده «در حاشیه» اظهار داشت:در سریال «در حاشیه» علاوه بر اینکه فضای طنز و شادی برای مخاطبان دارد، تلاش کرده ایم یک حالت پیشگیرانه برای مردم به نمایش بگذاریم. به این شکل که به صورت فانتزی اتفاقات و اطلاع رسانی با فضای زندان با هنرمندی بازیگران خوب سریال را داشته باشیم.
 
وی در خصوص مراحل ساخت «در حاشیه 2» گفت:از مهرماه کار را شروع کرده ایم و امیدواریم تا پایان آذر ماه تصویربرداری تمام شود. آن طور که سازمان صدا و سیما و معاونت سیما و اداره کل نمایش گفتند، قرار است بعد از ماه صفر زمان پخش سریال مشخص شود.
 
وی اظهار داشت:امیدواریم که سری دوم حاشیه نداشته باشیم. به هر حال این خاصیت طنز است؛ شاید یکسری افراد خوششان بیاید و یکسری دوست نداشته باشند. با توجه به این که هدف سازمان صدا و سیما این است که فضای مفرح و خوبی را برای همه هموطنان ایجاد کند و در کنار فضای شاد بتواند اطلاع رسانی ایجاد شود، امیدواریم که «در حاشیه 2» هم این ویژگی ها را داشته باشد.
 
بازیگران در حاشیه 2
 
وی ادامه داد:به هر حال تیمی که در حال ساخت این مجموعه هستند، تیمی است که مردم خیلی آن ها را دوست دارند و طبیعتاً حساسیت ها روی آن ها زیاد است و این حساسیت ها در گروه اثر می گذارد؛ با این حال امیدوارم با سعه صدری که مردم عزیز ما دارند، مشکلی نداشته باشیم.
 
وی در خصوص مراحل ساخت سریال و حضور مهران مدیری به عنوان بازیگر اظهار داشت:در حال حاضر تا قسمت 15 تصویربرداری تمام شده است و همزمان در حال نگارش سریال هم هستیم. تا الان که آقای مدیری به عنوان بازیگر در سریال حضور پیدا نکردند اما امیدوارم در ادامه شاهد بازی وی باشیم؛ چرا که مردم دوست دارند.
 
وی در خصوص حضور رضویان در این مجموعه عنوان کرد:همان طور که عرض کردم، این کار یک کار فرسایشی و سختی است. رضویان هم در حال حاضر درصدد کارگردانی مجموعه «سه شو» برای شبکه سه سیماست. رضویان یک چهره مردمی است و مردم دوستش دارند و همیشه به خاطر مردم و علی رغم سختی هایی که داشت در سریال کار کرد. حالا آن مصاحبه را تحت فشار هایی که داشته انجام داده است و با شناختی که از رضویان دارم، به خاطر مردم حاضر است هر کاری انجام دهد و تا پای جان خود برود. امیدوارم تا پایان در «در حاشیه 2» حضور وی مستمر باشد.
 
گفتنی است؛ سریال «در حاشیه 2» با موضوع زندان در 30 قسمت ساخته می شود. همه بازیگران فاز اول در آن حضور خواهند داشت. سیامک انصاری، جواد رضویان، مهران غفوریان، نصرالله رادش، نیما فلاح از جمله بازیگران هستند.

در حاشیه 2 ، زمان پخش سریال در حاشیه 2

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان - / ک
وبگردی