متروی تهران

قطع برق در خط 5 متروی تهران

تاریخ انتشار : 16 تیر 1402کد مطلب : 68115تعداد نظرات : 6 نظر
بخشی از خط 5 متروی تهران به دلیل قطع برق بالاسری، در محدود ایستگاه‌ اتمسفر تا هشتگرد با اختلال روبرو شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران از توقف خدمات رسانی در بخشی از خط 5 مترو به دلیل قطع سیستم برق بالاسری، در محدود ایستگاه‌ اتمسفر تا هشتگرد خبر داد و گفت:تلاش برای اتصال برق ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، هادی زند با اشاره به اینکه در ساعت 10 صبح امروز 16 تیر ماه، نقص فنی در شبکه برق بالاسری در خط 5 مترو منجر به اختلال در سرویس دهی بخشی از این خط شد، گفت:این اتفاق باعث توقف 2 قطار در حد فاصل ایستگاه کرج به سمت محمد شهر و گلشهر به سمت هشتگرد شد.

وی با تاکید بر این مهم که تلاش به منظور رفع خرابی از دقایق اولیه، آغاز شده است، تصریح کرد:تکنسین های فنی از دقایق اولیه نسبت به رفع خرابی و وصل برق، اقدامات خود را شروع کرده‌اند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی در ارتباط با رفع نقص فنی سیستم برق بالاسری و از سرگیری سرویس دهی از طریق سایت این شرکت در دستور کار قرار دارد، گفت:سرویس دهی در حد فاصل ایستگاه گلشهر به هشتگرد به حالت عادی بازگشت؛ اما خدمات رسانی به مسافران در حد فاصل ایستگاه‌های گلشهر و کرج در این خط تا اطلاع ثانوی با تأخیر انجام می شود.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، زند در پایان ضمن عذرخواهی از مسافران و شهروندان خاطرنشان کرد:مهندسان و کارشناسان این شرکت بلافاصله از همان ساعات ابتدایی مشغول فعالیت برای حل مشکل هستند که به محض مرتفع شدن موضوع و پایدار شدن شبکه برق بالاسری، مسافرگیری در این خط به شرایط عادی باز می گردد.

انتهای پیام/م

قطع برق در خط 5 متروی تهران

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : مترو تهران
6 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی