شهاب حسینی

ماجرای بازیگر شدن مجری های تلویزیون

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67607زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مطلب میخواهیم شما را با بازیگرانی که ابتدا مجری بودند و کارشان را با اجرا آغاز کردند از شهاب حسینی تا نوید محمدزاده آشنا کنیم.

مجری هایی که بازیگران موفقی شدند

حیطه اجرا و بازیگری تفاوت های زیادی با هم دارند اما بسیاری از افراد در هر دو حوزه فعال هستند و دستی در بازیگری و اجرا دارند و با وجود تفاوت ها توانسته اند از پس هر دو برآیند. این روزها که حضور بازیگران کشورمان در اجرای برنامه های تلویزیونی زیاد شده است و مجری های نام آشنایی را در قاب تلویزیون مشاهده میکنیم هستند بازیگرانی که کار خود را با اجرا آغاز کرده اند و در ابتدا مجری های موفقی بودند و پس از آن به دنیای بازیگری وارد شدند.

در این مطلب میخواهیم شما را با چند مجری که وارد دنیای بازیگری شدند آشنا کنیم.

بازیگرانی که اول مجری بودند

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگری که نخل طلای جشنواره کن را دریافت کرد کارش را با رادیو و اجرا در تلویزیون آغاز کرد . سال 1377 اولین حضور شهاب حسینی در تلویزیون در قالب مجری برنامه اکسیژن بود. شهاب حسینی علاوه بر اجرای برنامه اکسیژن اجرای چند برنامه دیگر از جمله برپا برپا، رنگ صبح، و سایه روشن را بر عهده داشت.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگری که کار خود را با اجرا آغاز کرد

شهاب حسینی یکی از چهره هایی است که کارش را با اجرا در تلویزیون آغاز کرد و توانست پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند. شهاب حسینی در سال 1380 با بازی در فیلم رخساره ساخته امیر قویدل وارد سینما شد.


نوید محمدزاده

نوید محمدزاده دیگر چهره مشهور دنیای بازیگری امروز است که کارش را با اجرا آغاز کرد و بعد از اجرای برنامه دوستان در شبکه جام جم وارد دنیای بازیگری شد و توانست به یکی از مشهورترین بازیگران سینما تبدیل شود.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگری که اول مجری بود

نوید محمدزاده با بازی در فیلم سینمایی آندو ساخته روح الله حجازی در سال 87 وارد دنیای سینما شد و برای بازی در فیلم بدون تاریخ بدون امضا و فیلم ابد و یک روز سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را از آن خود کرد.


صابر ابر

صابر ابر بازیگر دیگری است که کارش را با اجرای برنامه تلویزیونی در سال 83 آغاز کرد. برنامه پلک کاری از شبکه سه سیما در سال 83 بود که صابر ابر اجرای آن را برعهده داشت.

صابر ابر

صابر ابر مجری که بازیگر شد

صابر ابر بازیگری که برای بازی در فیلم درباره الی و دایره زنگی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر در جشنواره فجر شد کارش را در سینما در سال 84 با بازی در فیلم شاعر زباله ها آغاز کرد.


احسان کرمی

احسان کرمی مجری تلویزیون مدتی است که وارد دنیای بازیگری شده و به بازی در تئاتر و تلویزیون روی آورده است.

احسان کرمی

احسان کرمی مجری باسابقه ای که این روزها بازیگر شده است

احسان کرمی که کارش را با رادیو آغاز کرده بود و با اجرای برنامه های مختلف در تلویزیون به شهرت رسیده بود مدتی است به بازی در تئاتر پرداخته و در سریال نوروزی هیات مدیره که نوروز امسال از شبکه پنج سیما پخش شد ایفای نقش کرده است.


فرزاد حسنی

فرزاد حسنی دیگر بازیگر مشهور تلویزیون است که کارش را ابتدا با مجری گری برنامه های تلویزیون آغاز کرده است.

فرزاد حسنی

فرزاد حسنی بازیگر و مجری تلویزیون

فرزاد حسنی دوره بازیگری را در کلاس های استاد حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده است. برنامه تلویزیونی گفتگو محور کوله پشتی که به مجری گری او بین سالهای 83 تا 86 پخش می گردید باعث شهرت او شد.


امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس یکی از مشهورترین چهره ها در اجرا است که از سال 65 در تلویزیون مشغول به کار است. نیم رخ اولین برنامه تلویزیونی بود که امیرحسین مدرس مجری آن بود.

امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس مجری با سابقه ای که بازیگر شد

امیرحسین مدرس که اجرای چند برنامه تلویزیونی را برعهده داشت در سریال های «راستش را بگو»، «یوسف پیامبر»، «یادآوری»، و... بازی کرده است. او در سینما هم سابقه بازیگری در چند فیلم از جمله «نرگس مست»، «در امتداد شهر»، «ما همه گناهکاریم» و «گرگ و میش» را دارد. 

ماجرای بازیگر شدن مجری های تلویزیون

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی