احمدرضا عابدزاده
احمدرضا عابدزاده دروازه بان و کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان که لقب عقاب آسیا را یدک می کشد با تعریف یکی از خاطره های جالب خود از 22 قبل علت محبوبیتش را اینگونه شرح می دهد.

احمدرضا عابدزاده،دروازه بان سابق تیم ملی می گوید، اگر محبوب است به دلیل رفتارهایی است که با طرفداران داشته. او در پاسخ به این سوال که علت محبوبت تان چیست، توضیح می دهد:مردم به من لطف دارند. شما هم لطف دارید که این حرف را می زنید اما برخورد آدم هاست که در دل مردم می ماند. باید تصویری از خودتان در ذهن شان بسازید که مثبت باشد.

من به این باور رسیدم که کار خوب همیشه می ماند. من با استقلال در زمین دیهیم، پایین میدان رسالت تمرین می کردم. مهدی فنونی زاده شوت می زد، بدجور. پسر کوچکی در حد 13، 14 ساله ایستاده بود کنار زمین. یکی از شوت ها رفت و خورد کنار این بچه. اینقدر ترسیده بود که نفسش بالا نمی آمد. سریع رفتم بالای سرش. به او آب دادم و گفتم حالت خوب است؟ این اتفاق تمام شد و رفت. 22 سال بعد یک بار جایی بودم، یک آقایی آمد کنارم و گفت من همان پسر بچه هستم که دستم را گرفتی و بلندم کردی. گفت هنوز رفتارت در یادم هست. کاری که کردی در دلم مانده. من کاری نکردم ولی آدم ها این چیزها در ذهن شان می ماند.

احمدرضا عابدزاده

با اینکه سال ها از درگذشت سیروس قایقران می گذرد اما ذره ای از علاقه احمدرضا عابدزاده به دوست و همبازی قدیمی اش کاسته نشده است.

در تمام این سال ها عابدزاده فقط در یک مراسم سالگرد قایقران حضور نداشت چون در آمریکا به سر می برد. عابدزاده هرگاه به گیلان سفر می کند خودش را به مزار قایقران می رساند و نیم 2ساعتی را کنار مزار سیروس می نشیند و با او درد دل می کند. عابدزاده حتی اگر با دوستان برای تفریح به گیلان برود هم از حضور کنار مزار قایقران غافل نمی شود.

دلیل جالب محبوبیت احمدرضا عابدزاده از زبان خودش

4.7144
این مطلب مفید بود ؟1368
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
وبگردی