محدودیت ترافیکی

محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس درتعطیلات پیش رو

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1399کد مطلب : 42995زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی درجاده کرج - چالوس در تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

ایرنا: سروان مسعود خانجانی روز سه شنبه به ایرنا گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و 6 شهریور الی 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 همین روزها از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه می شود .

وی اضافه کرد:همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه هفتم شهریور ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود.

خانجانی خاطرنشان کرد که طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی پلیس راه ناجا ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز شنبه هشتم شهریور ماه جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال بصورت یک طرفه خواهد شد.

وی گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 شهریورماه جاری تا پایان ترافیک، از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 15 همین روز ها از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال یک طرفه خواهد بود.

خانجانی یادآورشد:چنانچه حجم بار ترافیک در ابتدای جاده کرج - چالوس افزایش یابد محدودیت ترافیکی از میدان امیر کبیر اجرا می شود.

وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های استان البرز است و در زمان تعطیلی ها بر میزان ترافیک در یک هزار و 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می شود.

جاده کرج - چالوس به مسافت 160 کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

انتهای پیام/م

محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس درتعطیلات پیش رو

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : جاده چالوس
وبگردی