محمد جواد جعفرپور
محمد جواد جعفرپور بازیگری که تجربه همکاری با داریوش مهرجویی را در فیلم نارنجی پوش داشت بار دیگر در لامینور برای او بازی میکند.

محمد جواد جعفرپور پسربچه نارنجی پوش در لامینور

محمد جواد جعفرپور پسر کوچولوی فیلم نارنجی پوش را به یاد دارید؟ محمد جواد جعفرپور بازیگر نقش پسرکوچولوی فیلم نارنجی پوش است که حالا حسابی بزرگ شده و پس از هشت سال دوباره مقابل دوربین داریوش مهرجویی رفته است.

صفحه فیلم لامینور این متن را درباره محمد جواد جعفرپور و همکاری دوباره با داریوش مهرجویی پس از نارنجی پوش در فیلم لامینور به اشتراک گذاشت و همین بهانه ای شد تا مروری بر کارنامه هنری محمد جواد جعفرپور و عکس های او داشته باشیم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب با بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید.

محمد جواد جعفرپور

محمد جواد جعفرپور بازیگر کشورمان 16 مهر 1377 در تهران متولد شد و بازیگری را با فیلم به همین سادگی به کارگردانی رضا میرکریمی در سال 86 آغاز کرد.

تجربه موفق محمد جواد جعفرپور در فیلم به همین سادگی راه را برای بازی های دیگر او باز کرد و در فیلم های دیگری چون شکارچی شنبه،نارنجی پوش، فقط بیست ، 12 روز ، رویای سینما ،امروز فردا ، جلال الدین ، محکومین و هیولا به ایفای نقش پرداخت.

بازیگران نارنجی پوش

محمد جواد جعفرپور سال 90 در فیلم نارنجی پوش به کارگردانی داریوش مهرجویی مقابل دوربین رفت و بعد از 8 سال در تجربه ای متفاوت بازیگر فیلم لامینور ساخته جدید داریوش مهرجویی شد.

این بازیگر جوان کشورمان در طی سالها حضور در دنیای هنر موفق به دریافت جوایزی شد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

جایزه بهترین بازیگر برای فیلم شکارچی شنبه در جشنواره بین المللی فیلم رشد، پروانه زرین بهترین بازیگرنوجوان برای فیلم شکارچی شنبه در بیست و چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان، دیپلم افتخار برای فیلم شکارچی شنبه در بیست و چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان ، پروانه زرین بهترین بازیگر برای فیلم 12 روز در بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان از جمله جوایزی بود که محمد جواد جعفرپور در دوران فعالیت هنری اش کسب کرد.

محمد جواد جعفرپور

محمد جواد جعفرپور

محمد جواد جعفرپور

محمد جواد جعفرپور

محمد جواد جعفرپور و مهران مدیری

محمد جواد جعفرپور از نارنجی پوش تا هیولا و لامینور

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
وبگردی