محمد علیزاده

کنسرت محمد علیزاده پس از ترخیص از بیمارستان

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1396کد مطلب : 55433زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد علیزاده خواننده جوان کشورمان که چند روز پیش به علت یک بیماری عفونی در بیمارستان بستری بود با بهبود حالش از بیمارستان مرخص شد.

محمد علیزاده از بیمارستان مرخص شد

محمد علیزاده خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان که تیتراژهای ماندگاری در تلویزیون را در آثار خود دارد چند روز پیش به علت یک بیماری عفونی راهی بیمارستان شد اما خوشبختانه با بهبود حالش روز گذشته از بیمارستان مرخص شد.

محمد علیزاده که روز اول شهریور به دلیل بیماری عفونی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود، پس از بهبود از بیمارستان مرخص شد.

ادامه کنسرت های محمد علیزاده در شهرستان ها

صدرالدین حسین خانی درباره این خبر گفت:خدا را شکر آقای علیزاده بهبود پیدا کردند و از بیمارستان مرخص شدند و از روز 8 شهریور برنامه هایشان را از کنسرت بروجرد آغاز خواهند کرد.

محمد علیزاده

بهبود حال جسمی محمد علیزاده

وی در ادامه افزود:ولی باز هم نیاز به این دارند که چند روز در منزل استراحت کامل داشته باشند؛ چون هنوز داروهایی که پزشکان برای ایشان تجویز کرده اند تمام نشده است. به امید خدا فکر کنم در روزهای 6 یا 7 شهریور ماه که داروهایشان تمام می شود آقای علیزاده سلامتی کامل شان را به دست آورده باشند.

مدیر برنامه های محمد علیزاده همچنین عنوان کرد:از همه مردم عزیز و طرفداران آقای علیزاده تشکر می کنم که در این مدت پیگیری کردند و جویای حال ایشان بودند؛ انشاءالله ما هم قول می دهیم که در کنسرت های آینده که در تهران و شهرستان های مختلف کشور برگزار می کنیم؛ این لطف و مهر و محبتی که مردم به ما داشتند را بتوانیم با اجرای برنامه های خوب، جبران کنیم.

حسین خانی گفت:به نظرم از روز 8 شهریور ماه جاری به امید خدا آقای علیزاده برنامه هایشان را از کنسرت شهرستان بروجرد در استان لرستان آغاز خواهند کرد و در ادامه نیز در چهار سئانس ساعت های 19 و 22 در روزهای 11 و 12 شهریور ماه در سالن همایش میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهند رفت.

کنسرت محمد علیزاده پس از ترخیص از بیمارستان

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از ایلنا / م.ف
وبگردی