محمدرضا هدایتی

خوانندگی محمدرضا هدایتی در برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48567زمان مطالعه : 4 دقیقه
محمدرضا هدایتی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و از نحوه آشنایی با همسرش و خاطره اولین سینما رفتنش گفت.

محمدرضا هدایتی مهمان برنامه دورهمی شد

شامگاه یکشنبه دهم اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری روی آنتن شبکه نسیم رفت.

بعد از اجرای نمایش مهران مدیری از محمدرضا هدایتی به عنوان مهمان برنامه نام برد و محمدرضا هدایتی با اجرای آهنگی زیبا روی صحنه آمد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

گفتگو با محمدرضا هدایتی در برنامه دورهمی

محمدرضا هدایتی بعد از سلام و احوالپرسی با تماشاچیان اعیاد شعبانیه را به مردم تبریک گفت .در ادامه مهران مدیری خاطراتی از خاطراتی که با محمدرضا هدایتی دارد گفت و ادامه داد همیشه نقش پیرمردها را بازی میکنید. مهران مدیری درباره علاقه هدایتی به سینما گفت و اینکه با دیدن فیلم سناتور در سینما عاشق سینما شده است. محمدرضا هدایتی ادامه داد در دوران ابتدایی با ماجراهای فراوان به همراه پسر خاله ام به سینما رفتیم و از همانجا به سینما علاقه مند شدم و جادوی سینما من را گرفت و شغل آینده ام را انتخاب کردم.

در ادامه محمدرضا هدایتی از خاطرات تئاتر خود گفت و از اینکه علاقه شدیدی به تئاتر پیدا کرده بود و ادامه داد در زابل به دلیل این که شرایط مهیا نبود و امکانات کمتر بود تئاتر نهایت آرزوی من بود. مهران مدیری درباره مهارت های هنری هدایتی گفت و ادامه داد در دوران کودکی یک نقاشی با انگشت روی دیوار کشیده اید که هنوز هم اگر خراب نشده باشد زیباست هدایتی گفت این نقاشی با گچ کاری هایی که روی دیوار انجام شده خراب شده است اما اگر باقی بود یکی از آثاری بود که می توانست رقیب آثار پیکاسو باشد. مدیری درباره موسیقی از هدایتی پرسیده که گفت در دوران کودکی کاستی از من باقی است و ادامه داد موسیقی از کودکی در درون من بود و همیشه برایم جذاب بود.

مهران مدیری از محمدرضا هدایتی پرسید اردیبهشتی هستی و درباره خصوصیت اردیبهشتی ها پرسید؟ محمدرضا هدایتی پاسخ داد:من گاوم! در واقع متولد سال گاو و ماه گاو هستم. خصوصیات اردیبهشت ماهی ها مثل گاو است آرام و دیر عصبانی اما اگر عصبانی شوند بعد می شود، اردیبهشت ماهی ها اهل هنر هستند. مدیری درباره عصبانی شدن محمدرضا هدایتی از او پرسید که گفت آن روی گاوم را بالا نیاورید و ادامه داد من دیر عصبانی می شوم اما اگر عصبانی خیلی بد عصبانی میشوم. مدیری گفت آدم تلخی هستید؟ هدایتی پاسخ داد نه آدم آرامی هستم و تا از من سوال نشود حرفی نمیزنم .در ادامه خاطره ای از باغ مظفر با جواد عزتی گفت .

مهران مدیری درباره نحوه آشنایی خود با محمدرضا هدایتی پرسید که ادامه داد در خانه سروش صحت بودیم بچه ها گفتن محمد رضا سه تار می زند، من سه تار زدم و شما مرغ سحر را خواندید.

محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی در دورهمی

محمدرضا هدایتی درباره دیده شدن با کارهای مهران مدیری گفت و سختی های کار کمدی و درباره علاقه شدیدش به نقش طغرل و نقشی که در قهوه تلخ داشت گفته یادی از عارف لرستانی کرد. مهران مدیری از هدایتی پرسید چه نقشی بود که دوست داشتی بازی کنید و موفق نشدید؟ که هدایتی گفت من در کارهای شما بهترین نقش ها را داشتم و درباره پشیمانی از انجام برخی کارها بدلیل بی پولی گفت.

هدایتی درباره خاطرات خوبش در کلاه قرمزی گفت. مدیری پرسید بازیگری را دوست داری یا آواز را که هدایتی گفت من بازیگر بهتری هستم اما موسیقی درونیات خود من است و دست بازتری در آن دارم.

مهران مدیری پرسید عاشق شدی؟ هدایتی گفت عشق جهان را به پیش میبرد و ادامه داد 22 سال است ازدواج کرده ام و این اتفاق در 22 سالگی افتاد الان 44 ساله هستم و همسرم همیشه همراه من بوده است و ما همیشه با هم دوست هستیم و درباره ویدئویی که قربان صدقه همسرش رفت گفت و سوء تفاهم ها را برطرف کرد.

و در ادامه درباره آشنایی با همسرش در تئاتر گفت که همسرش دانشجوی هنر دانشگاه بود . هامون پسر محمدرضا هدایتی است که در نقطه چین در نوزادی نقشی را بازی کرده است. در آخر مدیری از محمدرضا هدایتی پرسید دشمن داری که گفت نه ندارم و درباره لحظه تعیین کننده زندگی اش پرسید که گفت آمدنم به تهران مهم ترین تصمیم زندگی من بود که بدون اطلاع خانواده ام صورت گرفت.

محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی در فیلم درحاشیه

مهران مدیری درباره معنادارترین اتفاق زندگی اش پرسید که گفت رد کردن یک پیشنهاد سینمایی که با من هم خوانی نداشت . در آخر برنامه هم مهران مدیری یادی از عارف لرستانی کرد.

مدیری پرسید احساس خوشبختی داری؟ محمدرضا هدایتی پاسخ داد احساس خوشبختی من بسته به احساس خوشبختی آدم های جامعه است و درنهایت یک ظرف سفالی به موزه دورهمی هدیه داد و با خواندن یک آهنگ خداحافظی کرد.

خوانندگی محمدرضا هدایتی در برنامه دورهمی

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی