کمد نوزاد
اگر شما هم به دنبال طرح های جدید برای تخت و کمد کودک دلبندتان هستید میتوانید شیک ترین مدل های تخت و کمد نوزاد با طرح های جدید و فانتزی را در نمناک ببینید .

مدل کمد نوزاد با طرح های جدید و فانتزی

در انتخاب مدل تخت و کمد نوزاد عوامل متعددی نقش دارند اما از جمله مهمترین و تاثیرگذارترین معیارهای انتخاب تخت و کمد نوزاد زیبایی آن است. ما در این مطلب چند مدل تخت و کمد نوزاد زیبا که با طراحی های شیک و مدرن مورد علاقه سلیقه های متفاوت است را قرار داده ایم تا به شما در انتخاب تخت و کمد شیک و زیبا برای نوزاد دلبندتان کمک نماییم در ادامه همراه ما باشید.

کمد نوزاد یکی از مهم ترین وسایل در سیسمونی نوزاد دختر و پسر است که برای نگهداری وسایل مورد نیاز نوزاد استفاده می شود. در ادامه این مطلب انواع مدل کمد نوزاد با طراحی شیک و فانتزی را مشاهده خواهید کرد.امیدواریم از این طرح هاایده های شیک بگیرید.

زیباترین مدل های تخت و کمد نوزاد

تخت و کمد نوزاد

طرح های جدید و فانتزی تخت و کمد نوزاد

تخت و کمد نوزاد

زیباترین مدل های تخت و کمد نوزاد

کمد ها برای نوزادان دارای طرح های شیک و متنوعی هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و طرح و رنگ سایر وسایل در اتاق نوزاد, کمد زیبایی را برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه و پسرانه تهیه کنید.

در هنگام انتخاب طرح و مدل کمد برای سیسمونی نوزاد قبل از هر چیز باید به رنگ تخت و وسیله هایی که در اتاق نوزاد وجود دارند توجه کنید.

 تخت و کمد نوزاد

کمد نوزاد با طرحی جدید

بهتر است از رنگ های روشن و زیبا برای کمد و تخت نوزاد استفاده کنید زیرا این رنگ ها باعث می شوند تا دکوراسیون داخلی اتاق نوزاد با نشاط و زیباتر از همیشه به نظر برسند.

تخت و کمد نوزاد

زیباترین مدل کمد نوزاد

طرح و رنگ تخت و کمد نوزاد اولین چیزی در اتاق نوزاد است که می تواند توجه همه را به سوی خود جلب کند. در صورت داشتن فضای کافی در اتاق نوزادان بهتر است کمد ها با ابعاد بزرگتری را انتخاب کنید تا بتوانید همه وسایل مورد نیاز نوزادان نظیر اسباب بازی و لباس و سایر وسایل مورد نیاز را در کمد قرار دهید تا از بی نظمی و بهم ریختگی اتاق نوزادان جلوگیری شود.

تخت و کمد نوزاد

طرح فانتزی کمد نوزاد

در این بخش انواع مدل کمد کودک جدید و مدرن را مشاهده کردید شما می توانید با الگوبرداری از این مدل های فانتزی و جذاب کمد  با طرح کاربردی و زیبایی را برای اتاق نوزاد خود انتخاب کنید.

تخت و کمد نوزاد

 مدل شیک و جدید کمد نوزاد

شیک ترین و جدیدترین مدل تخت و کمد نوزاد +تصاویر

3.219
این مطلب مفید بود ؟127
برگرفته از زیبایی خانه / م.ف
وبگردی