مدل حوض سنتی
مدل حوض های سنتی در حیاط باصفای خانه های با اصالت ایرانی به قدری زیبا هستند که با دیدن تصاویرشان برای لحظاتی حالتان خوب میشود.

مدل حوض های قدیمی و سنتی ایرانی

حوض را میتوان قلب معماری سنتی ایران دانست, وجود حوض در معماری ایرانی کاربردهای فراوانی دارد مثل مخزن آب آشامیدنی, جایگاه وضو گرفتن, نقش تزیینی و ... . حوض های سنتی که کنارشان گل و گلدان های زیبا چیده شده است فضای پر از انرژی مثبت ایجاد میکنند.

مدل حوض سنتی

مدل حوض سنتی در خانه قدیمی

وجود حوض های سنتی در حیاط خانه های ایرانی با باغچه و درختان زیبا فضایی بینظیر برای دورهمی های تابستانی به وجود می آورد, حال اگر این حوض های سنتی داخل شان ماهی هم باشد عالی است. نمونه هایی از زیباترین حوض های سنتی در حیاط خانه های ایرانی را مشاهده کنید و از معماری زیبای ایرانی لذت ببرید.

حوضچه سنتی

حوضچه سنتی زیبا در حیاط 

شاید این تصاویر شما را هم یاد خانه مادربزرگ ها بیندازد و دلتان بخواهد برای دقایقی هم که شده آنجا باشید و از این همه زیبایی لذت ببرید. قطعا با دیدن این حوض های سنتی و زیبا بیشتر به معماری سنتی ایرانی علاقمند میشوید.

تصویر زیر نمونه ای بارز از خانه های با اصالت و سنتی ایران است, دو طرف حیاط این خانه باغچه است که درختان و شکوفه های زیبایی دارد. دور تا دور این حوض سنتی با گلدان های دوست داشتنی تزیین شده است.

زیباترین حوض

زیباترین حوض و حیاط های ایرانی

حوض کوچک

حوض کوچک و چند ضلعی سنتی

حیاط قدیمی

حیاط قدیمی و باصفای خانه های ایرانی

حوض سنتی

حوض سنتی در خانه های قدیمی

مدل حوض قدیمی

مدل حوض قدیمی و سنتی

مدل حوض

مدل حوض های سنتی در معماری ایرانی

مدل حوض و حوضچه سنتی خانه های ایرانی+ تصاویر

4.770
این مطلب مفید بود ؟664
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی