مدل دستبند چرم
مدل دستبندهای چرم پسرانه و مردانه که سال 97 مد هستند با پلاک اسم, بی نهایت, طلا و... طرح های فوق العاده اسپرت و شیکی دارند که با هر استایلی ست میشوند.

مدل دستبند چرم پسرانه شیک و اسپرت

در سال های اخیر دستبندهای چرمی بین آقایان و مخصوصا پسرهای جوان ایرانی بسیار طرفدار پیدا کرد طوری که بیشتر آن ها یک دستبند چرم دارند. مدل های مختلفی برای دستبندهای چرمی پسرانه وجود دارد که انواع دست دوز, پلاک اسم, پلاک طلا و ... دارند.

دستبندهای چرم با پلاک اسم مانند تصویر زیر هستند و اسم افراد روی آن ها وصل شده است, برخی از آقایان به جای اسم خودشان دستبندهای چرم که اسم خدا روی آن ها وجود دارد را انتخاب میکنند.

مدل دستبند چرم

مدل دستبند چرم با پلاک اسم

دستبندهای چرم مردانه در انواع پهن و باریک وجود دارند که دستبندهای پهن برای آقایانی که مچ دست بزرگی دارند مناسب هستند و دستبندهای باریک برای افرادی که مچ دست باریکی دارند گزینه مناسبی هستند.

دستبندهای چرم هم برای استایل های اسپرت مناسب هستند و هم استایل های رسمی پس آقایان با هر استایلی میتوانند از این دستبندها استفاده کنند, مجموعه ای از جدیدترین مدل دستبندهای چرم پسرانه را برایتان در این مطلب جمع آوری کرده ایم که امیدواریم خوشتان بیاید.

مدل دستبند پسرانه

مدل دستبند پسرانه چرمی و شیک

مدل دستبند مردانه

مدل دستبند مردانه 2018

دستبند چرم مردانه

دستبند چرم مردانه ساده و شیک

مدل دستبند چرم

مدل دستبند چرم با پلاک طلا

دستبند بی نهایت مردانه

دستبند بی نهایت مردانه چرمی

دستبند اسپرت پسرانه

دستبند اسپرت پسرانه مد روز

دستبند چرم مردانه

دستبند چرم مردانه پهن و شیک

مدل دستبند چرم پسرانه اسپرت و جوان پسند + تصاویر

3.933
این مطلب مفید بود ؟267
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل دستبند
وبگردی