کیف و کوله
کیف و کوله پشتی که برای مهد و دوران پیش دبستانی فرزندتان انتخاب می کنید باید مشخصات یک کیف استاندارد را داشته باشد و با طرحی جالب مورد پسند کودک باشد.

کیف و کوله پشتی مهدکودک و پیش دبستانی:

اهمیت دوران مهدکودک و پیش دبستانی کمتر از دوران تحصیل فرزند شما نیست به همین دلیل است که سعی می کنید بهترین مکان را برای ثبت نام او انتخاب کنید و دهها فاکتور دیگر که برای این دوران اموزشی کودک در نظر می گیرید. یکی از نکات مهم که در طول این دوران باید جدی گرفته شود پوشاک و در مهمترین قسمت  آن کیف کودک است که برای حمل لوازم و وسایل قرار است روی دوش او اویخته شود . ازانجایی که سلامتی ستون فقرات کودک شما با انتخاب نادرست یک کیف و کوله پشتی به خطر خواهد افتاد پس قبل از خرید یک کیف برای مهدکودک و پیش دبستانی یا حتی دوران تحصیل دانستن نکات انتخاب کیف الزامی است. در این بخش در کنار مدل های جدید از کیف و کوله پشتی بچه گانه برای رفتن به مهدکودک به طور خلاصه نکاتی را راجع به یک کیف استاندارد خواهیم گفت.

نکات انتخاب و خرید کیف و کوله پشتی استاندارد برای کودکان:

دو اصل مهم در انتخاب کیف مهدکودک و پیش دبستانی کودک در نظر بگیرید : 1- جنس و دوخت کیف 2- سایز و وزن کیف

کیف مدرسه بعد از پر شدن وسایل داخل آن نباید سنگین تر از 15-10 درصد وزن کودک باشد، پس بهتر است کیفی سبک انتخاب کنید، تحقیقاتی که در این زمینه به انجام رسیده اند، نشان می دهند بچه هایی که کیف های شان تا 8 کیلوگرم وزن دارند، دو برابر بیشتر از بقیه برای حمل کیف شان دچار زحمت می شوند.

کیف و کلوه پشتی مدرسه باید محکم و بادوام باشد تا وسایلی که درهم و برهم درون کیف جا داده شده اند، شانه های او را زخمی نکند.

یک کیف که بندهای چرمی داشته باشد و این بندها با پنبه پُر شده باشند، برای راحتی کودک ضروری است. فراموش نکنیم که تمام وزن کیف به طور مستقیم روی شانه های کودک سنگینی می کند. 

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید بعضی از مدلها یک بطری آب و یا جامدادی ست به همراه دارند که این مزیتی است برای بچه هایی که اغلب لوازم خود را گم کرده و یا جای می گذارند ، این ست بودن راهی است که او لوازم شخصی خود را راحت تر از وسایل دوستان دیگرش تشخیص داده و با اطمینان بیشتری آن را داخل کیفش قرار دهد.

جدیدترین مدلهای کیف و کوله پشتی بچه گانه

کیف و کوله پشتی

کیف و کوله ساده و شیک بچه گانه

کیف و کوله مدرسه

کیف و کوله پشتی

کیف و کوله پشتی فانتزی دخترانه

کیف و کوله پشتی

 مدل کیف و کوله پشتی

کیف و کوله عروسکی مناسب مهدکودک

کیف و کوله عروسکی
کیف و کوله شیک

کیف و کوله پشتی زیبا با طرح حیواناتی

کیف و کوله پشتی
کیف و کوله پشتی عروسکی
کیف و کوله پشتی

کیف و کوله پشتی مدرسه و مهدکودک

کیف و کوله شیک
کیف و کوله زیبا
کیف و کوله پشتی

کیف و کوله پشتی میکی موسی

کیف و کوله پشتی

کیف و کوله پشتی شخصیت کارتونی

کیف و کوله پشتی

کیف و کوله پشتی مخمل تیکه دوزی شده

کیف و کوله پشتی

کیف و کوله پشتی استاندارد برای مهد و پیش دبستانی

کیف و کوله پشتی
کیف و کوله
کیف و کوله ست

کیف و کوله پشتی ست

کیف و کوله پشتی
کیف و کوله پشتی

کیف و کوله پشتی اسپرت پسرانه

مدل کیف و کوله هایی که برای مهد و پیش دبستانی عالیه

4.5140
این مطلب مفید بود ؟12515
منبع : دنیای مد نمناک /ن
برچسب : مدل کیف
وبگردی