مراسم تشییع جمشید مشایخی
آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم با انتشار پستی غم انگیز خبر از سرقت در مراسم تشییع جمشید مشایخی داد.

سرقت در مراسم تشییع جمشید مشایخی

مراسم تشییع پیکر استاد جمشید مشایخی شنبه17 فروردین ماه 98 با حضور جمع کثیری از مردم و هنرمندان از مقابل تالار وحدت برگزار شد. عده زیادی برای بدرقه استاد مشایخی به خانه ابدی اش در این مراسم حضور یافتند اما اتفاقی عجیب در این مراسم رخ داد که همه را حیرت زده کرد.

دزدی از کیف و اموال هنرمندان و مردم در مراسم تشییع جمشید مشایخی اتفاق تاسف باری بود که با واکنش هنرمندان مواجه شد.

واکنش آذر معماریان به دزدی در مراسم تشیع جمشید مشایخی

آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم با انتشار پستی به سرقت در مراسم تشییع استاد مشایخی واکنش نشان داد.

دزدی در مراسم استاد مشایخی

دزدی در مراسم تشییع استاد مشایخی

آذر معماریان با انتشار این عکس نوشت : این متن وعکس را تو صفحه نعیمه نظام دوست عزیز دیدم چقدر تاُسف برانگیزه وقتی یک عده از درد ازدست دادن ودوری عزیزشان حالشان بداست یک عده دیگر درپی زدن اموال مردم هستند وصاحب مجلس وعزا خجالت می کشد وکاری از دست اش برای اینگونه جیب بری های ناجوانمردانه بر نمی آید متاُسفانه درمراسم همسر من هم این اتفاق افتاد ویکی از موبایل هایی که به سرقت رفت موبایل برادر شوهرم بود فکر نمی کنم کار خیلی سختی باشد پیدا کردن این جیب بران ناجوانمرد زیرا تمام این مراسم ها فیلمبرداری میشود کافی است متخصصین آگاهی سه چهارتا از این فیلم ها را ببیند وآدم های مشترک که نزدیک هنرمندان مال باخته میشوند را شناسایی کنند وبا تحقیق وبررسی جیب برها را پیدا کنند.

بنظر می رسد هرچه جلو تر رفته ایم از این دست ناامنی ها بیشتر شده است.

دوستان عزیز بارها از من برای سرقت خانه مان که در روز اول ماه رمضان سال گذشته اتفاق افتاد سئوال می کنند که دزد خانه تان پیدا شد یا نه؟ متاسفانه باید بگویم نه .....

مراسم تشییع پیکر استاد مشایخی با حضور عده زیادی از مردم و هنرمندان از مقابل تالار وحدت تا بهشت زهرا برگزار شد و حضور گسترده مردم فرصت مناسبی برای سارقان و سودجویان از این ازدحام بود تا بتوانند با خیالی آسوده دست به چنین عمل زشتی بزنند.

استاد جمشید مشایخی شب سه شنبه 13 فروردین ماه 98 پس از چند روز بستری بودن در بیمارستان درگذشت و جامعه هنری و مردم را در اندوه رفتن خود فرو برد. مراسم ترحیم این هنرمند گرانقدر سه شنبه 20 فروردین ماه برگزار میشود.

اندوه همسر علی معلم از سرقت در مراسم تشییع جمشید مشایخی!

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
منبع : صفحه آذر معماریان / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی