حبیب محبیان

زمان و جزئیات برگزاری مراسم چهلم حبیب محبیان

تاریخ انتشار : 22 تیر 1395کد مطلب : 33450زمان مطالعه : 2 دقیقه
حبیب محبیان خواننده , آهنگساز , نوازنده و ترانه سرای ایرانی که در 67 سالگی فوت کرد . برای مراسم چهلم او پسرش پیامی در اینستاگرام منتشر کرد.

چهلمین روز درگذشت حبیب محبیان

مراسم چهلمین روز درگذشت حبیب محبیان در تاریخ سه شنبه 29 تیرماه در مسجد قدس نیاسته محل زندگی این خواننده پاپ برگزار خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات درگذشت حبیب با ما همراه باشید.

حبیب محبیان

مراسم چهل حبیب محبیان


بنا به اعلام محمد (پسر حبیب)، مراسم چهلمین روز درگذشت حبیب محبیان در تاریخ 29 تیرماه در مسجد قدس نیاسته که مزار حبیب نیز در این مکان قرار دارد، برگزار خواهد شد.

حبیب ساعت 9 صبح جمعه 21 خرداد 1395 بر اثرایست قلبی در روستای نیاسته رامسر و در سنِ 67 سالگی درگذشت. پس از درگذشت او، درخواست هایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت تا مراسم تشییع حبیب از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا صورت بگیرد. پس از چند ساعت داریوش قانع رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر اعلام کرد که تدفین حبیب در شهرستان رامسر و در امامزاده محمد تشییع و در همین محل به خاک سپرده خواهد شد. اما در نهایت پیکر حبیب در محوطه مسجد قدس روستای نیاسته به خاک سپرده شد.

حبیب محبیان

مرحوم حبیب محبیان


مراسم سوم حبیب در رامسر برگزار شد و مراسم هفتمین روز درگذشت حبیب محبیان در تهران روز 30 خرداد در مسجد جامع (قدس) شهرک غرب تهران با حضور میان پررنگ مردم و رسانه ها برگزار شد. حضور برخی چهره های موسیقی و غیبت مدیران این حوزه در مراسم هفت این خواننده در تهران واکنش هایی را در پی داشت.

«محمد محبیان» با تائید جزئیات برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت حبیب در پیامی اینستاگرامی عنوان کرد:«منتظر حضورتان هستم».

زمان و جزئیات برگزاری مراسم چهلم حبیب محبیان

513
این مطلب مفید بود ؟130
برگرفته از موسیقی ما -/ح
برچسب : حبیب محبیان
وبگردی