مرجان محتشم

حضور مرجان محتشم در برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 22 دی 1396کد مطلب : 62775زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرجان محتشم بازیگر سریال نوستالژیک پس از باران شب گذشته مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و از علت چندین سال غیبت در دنیای سینما و تلویزیون گفت.

مرجان محتشم مهمان برنامه دورهمی شد

مرجان محتشم بازیگر نقش شهربانو در سریال خاطره انگیز پس از باران شب گذشته 21 دی ماه 1396 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد. این بازیگر کشورمان پس از سالها دوری از قاب تلویزیون و سینما در برنامه دورهمی حاضر شد و گفتگوی جذابی را رقم زد.

مهران مدیری شب گذشته با یادآوری این سوال که اگر در تهران زلزله بیاید، چه می شود؛ برنامه دورهمی را آغاز کرد.

وی با اشاره به حضور بی فایده بعضی افراد در مناطق زلزده زده، از اهمیت کمک رسانی به زلزله زدگان گفت. سپس اولین بخش نمایشی با ایفای نقش سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی با موضوع زلزله به اجرا درآمد .

ناگفته های مرجان محتشم در برنامه دورهمی

بازیگران بخش نمایشی به مشکلات زلزله زدگان و نبود کانکس برای مستاجران مناطق زلزله زده اشاره کردند و پس از آن کارگردان برنامه دورهمی درباره محتوای همایش ها و برنامه های به اجرا درآمده پس از زلزله، صحبت کرد.

مدیری در ادامه برنامه، میزبان مرجان محتشم بازیگر مجموعه تلویزیونی پس از باران شد و با او به گفتگو نشست.

این بازیگر در همان ابتدای صحبت هایش درباره علت غیبت چندین ساله اش گفت:من از سال 83 که در برنامه «صندلی داغ» حضور پیدا کردم، دیگر مصاحبه نکردم. از ابتدای شروع کارم هم (سال 73) تاکیدم بر کم کاری بود. کلاً گزیده کاری را پیش گرفتم و خیلی شیفته حضور بی امان در قاب تلویزیون و پرده سینما نبودم. اینکه در تمام این سال ها مصاحبه نکرده ام، به این خاطر بود که معتقدم وقتی حرف تازه و تاثیرگذاری نداریم، بهتر است که وقت دیگران را هدر ندهیم.

وی افزود:همیشه تاکیدم بر این بود که کم کار کنم و این را ثابت کردم. خدا را شاکرم که از همان ابتدای فعالیت، مورد لطف مردم قرار گرفتم؛ اما همین اظهار لطف ها هم نتوانست آن گزیده کاری را از من بگیرد.
مرجان محتشم

مرجان محتشم در برنامه دورهمی

محتشم تصریح کرد:البته که در این سال ها دوران طلایی را برای کار هنری از دست دادم اما پشیمان نیستم.

وی درباره اتفاقات تلخ زندگی اش بیان کرد:دوست ندارم خاطر مردم را مکدر کنم؛ اما متاسفانه روزهای پایانی سال 91 پدرم و دو سال بعد برادرم و هشت ماه پیش مادرم را از دست دادم . همه این اتفاقات تلخ باعث شد، مدت طولانی را کار نکنم.

بازیگر پس از باران، درباره حضور خود در شبکه های اجتماعی مجازی گفت:من اصلا صفحه ای در فضای مجازی ندارم. کلا از اول در هیچ کدام از این شبکه ها حضور پیدا نکردم. به جای فضای مجازی، به شدت کتاب می خوانم. از مردم هم خواهش می کنم، مقداری از این فضای کسالت بار و بیماری آور مجازی بیرون بیایند و زمانی را برای کتاب خواندن بگذارند.
وی درباره فعالیتش در این سالها اظهار کرد:من در این سال ها می نوشتم. چند تا رمان نوشتم که حتی علی معلم عزیز نوشته های من را خواند و از من خواست آنها را چاپ کنم و یا به فیلمنامه تبدیلشان کنم.

محتشم درباره شایعاتی که این سالها درباره او در فضای مجازی منتشر شد، بیان کرد:متاسفانه در سال هایی که نبودم، خیلی ها برای من شایعه ساختند و شنیدن آنها تا حدی من را ناراحت می کرد؛ می خواهم همین جا به مردم بگویم که این صحبت هایی که درباره من شنیده اید دروغ است و باورشان نکنید.

وی افزود:دلم می خواهد از کسانی که در حق من و یا افرادی مانند من، چنین ظلمی می کنند و دروغ می گویند، بخواهم دست از این کار بردارند. ما رعایت می کنیم که آبرویشان را نمی بریم و حرف نمی زنیم .

این بازیگر در خصوص احتمال آغاز دوباره فعالیت هنری اش بیان کرد:همیشه گفتم من گزیده کار می کنم و این با جمله خداحافظی از حرفه ما فرق می کند. چه بسا همکارانی هستند که از بازیگری خداحافظی می کنند و دوباره برمی گردند. من با کسی خداحافظی نکردم و اگر بگذارند کار می کنم.

وی در پاسخ به سوال پایانی مدیری در خصوص اهدای هدیه به موزه دورهمی (با شوخی و خنده) گفت:فکر می کنم باید پس از سال ها که به تلویزیون آمدم ، یک هدیه هم بگیرم!

محتشم در پایان برنامه با پرسشی مدیری را غافلگیر کرد. او از مدیری سوال معروف برنامه دورهمی را درباره عشق پرسید و مدیری در جواب گفت:این سوال بارها از طرف مهمان های برنامه از من پرسیده شده . من 18 بار عاشق شدم و یک بار هم که از یک خانمی خوشم آمد، سیلی محکمی از برادرش خوردم.

وی در پایان یک نسخه از کتاب های قدیمی پدر خود را موزه دورهمی اهدا کرد.

حضور مرجان محتشم در برنامه دورهمی

4.635
این مطلب مفید بود ؟323
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی