ادابازی
شب گذشته در مرحله رده بندی مسابقه ادابازی در خندوانه گروه پالت و خوشحال و شاد خندان با یکدیگر به رقابت پرداختند و گروه پالت موفق به کسب مقام سوم این رقابت ها شد.

رقابت گروه پالت و خوشحال و شاد خندان در ادابازی

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 22 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. در مرحله رده بندی مسابقه ادابازی شب گذشته امیر کربلایی زاده و حسین رفیعی در گروه خوشحال و شاد خندان با امید نعمتی و مهیار طهماسبی در گروه پالت با یکدیگر به رقابت پرداختند .

در مرحله رده بندی مسابقه ادابازی چه گذشت

در حالی که تنها یک شب تا پایان مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه باقی مانده است ، در مرحله رده بندی برای تعیین مقام سوم و چهارم این مسابقه شب گذشته دو گروه خوشحال و شاد خندان و گروه پالت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در ابتدای برنامه رامبد جوان اعلام کرد که شما امتیاز و نشانی ندارید ، در این بخش بعد از کری خوانی رای تماشاگران به عنوان نشان برای شما تلقی میشود. هر دو گروه سه دقیقه برای کری خوانی زمان دارند.

بعد از گذشت سه دقیقه و تلاشی که گروه خوشحال و شاد خندان برای کسب آرای تماشاگران کرد توانست با 118 رای از گروه پالت با 80 رای پیشی بگیرد و به تعداد آراء نشان دریافت کند.

مرحله رده بندی ادابازی

امیر کربلایی زاده از گروه خوشحال و شاد خندان در برابر مهیار طهماسبی از گروه پالت

در مرحله ابتدایی برنامه هر دو گروه شش اجرا داشتند که امیر کربلایی زاده اولین اجرا را انجام داد. در این مرحله گروه پالت توانست با 25 امتیاز از گروه خوشحال و شاد خندان با 12 امتیاز پیشی بگیرد .

در مرحله بعدی مسابقه ادابازی که پانتومیم خوابیده بود ، امید نعمتی اولین اجرا را انجام داد و باز هم در این مرحله گروه پالت توانست با کسب امتیاز 13 امتیازاتش را به 38 برساند و گروه خوشحال و شاد خندان در این مرحله تنها 8 امتیاز کسب کرد و جمع امتیازاتش را به 20 رساند.

مرحله رده بندی ادابازی

امید نعمتی از گروه پالت در برابر حسین رفیعی از گروه خوشحال و شاد خندان

در مرحله پایانی مسابقه ادابازی 50 کلمه در روی کاغذهایی نوشته شده و در ظرفی قرار داده شده است، هر تیم در مدت زمان خاص باید این کلمه ها را اجرا کند. بعد از اجرای هر دو گروه در نهایت گروه پالت با مجموع امتیازات 43 مقام سوم این رقابت های ادابازی را کسب کرد و گروه خوشحال و شاد خندان توانست با امتیاز 30 گروه چهارم این مسابقه باشد.

رقابت نفس گیر گروه پالت در مرحله رده بندی ادابازی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
amin1396-06-23
قشنگ و پر محتوا
00
وبگردی