سلفی گرفتن
زوج جوان هندی ای که در ایالات متحده زندگی می کردند، اخیرا اجساد آنها از ارتفاع 244 متری پارک ملی یوسیمیتی کالیفرنیا کشف شد.

 عکس سلفی ای که منجر به کشته شدن زن و مرد جوان هندی شد

امروزه با کمی جستجو و گشت و گذار در اینترنت می توانیم میزان پیشرفت تکنولوژی را از سالیان دور متوجه شد که امروزه به ییشترین میزان خود رسیده است. اما به نظر شما آیا پیشرفت تکنولوژی خوب است یا خیر؟!
قطعا شاید نظر اکثر ما بله باشد، چرا که تکنولوژی در اصل برای نجات جان انسان و بهبود زمان است تا انسان بتواند به موقع و بدون هیچ مشکلی، به کارهای روزمره خود بپردازد. با این وجود برخی هستند که ممکن است تنها به دلیل ناچیزی جان خود را از دست بدهند و آنرا مربوط به تکنولوژی بدانند. 
برای مثال اخیرا اتفاقی دردناک برای زن و مرد جوان هندی در پارک ملی یوسیمیتی کالیفرنیا، رخ داد که خبر آن به شدت در صفحات مجازی منتشر شد و به تبع کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
زوج هندی

کشته شدن زوج هندی در پارک ملی یوسیمیتی کالیفرنیا

اخیرا ماموران پارک ملی یوسیمیتی، اجساد زن و مرد جوان هندی را از عمق 244 متری خارج کردند که تمام گردشگران می توانند بدون هر گونه مشکلی از آنجا عبور کنند و علت آن هم نداشتن حفاظ در این منطقه می باشد. اجساد متعلق به آقای " ویشنو ویسواناث " 30 ساله و خانم " میناکشی مورتی " 29 ساله هندی می باشد که هر دوی آنها در ایالات متحده آمریکا زندگی می کردند.

تصویر به اشتراک گذاشته شده زوج جوان هندی در کنار هم

اما به یک باره آنها ناپدید شدند که اخیرا توسط ماموران پارک ملی یوسیمیتی پیدا شدند. با این وجود آنها زمانیکه برای گشت و گذار می رفتند، تصاویر متعددی را از خود در صفحات مجازی به اشتراک می گذاشتند. 
از طرفی روزی که خانم و آقای هندی، جان خود را در اثر انداختن تصویر سلفی از دست دادند، یک زوج دیگر به نام متیسن و همسرش در حال عکس انداختن بودند که خانم میناکشی را در حاشیه تصویر انها می توان مشاهده کرد که به شدت به لبه کوه نزدیک است.
 
حوادث تصویر سلفی

نزدیک شدن بیش از حد خانم میناکشی به لبه کوه در تصویر سلفی خانم متیسن و همسرش

اینک گفته می شود اجساد این دو تن در خاک کشور آمریکا خاکسپاری خواهند شد و به دلیل جراحت بیش از حد به خاک هند منتقل نخواهند شد.
جالب است بدانید تعداد کشته شده گان در اثر انداختن تصویر سلفی از سال 2011 تا 2017، به میزان 259 نفر است که بیشترین آن متعلق به کشور هندوستان است. 

عکس سلفی ای که منجر به کشته شدن زن و مرد جوان هندی شد + تصاویر

3.975
این مطلب مفید بود ؟5916
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی