اشکان خطیبی
همزمان با نزدیک شدن به پخش مسابقه پنج ستاره با اجرای اشکان خطیبی از دکور متفاوت این مسابقه تلویزیونی رونمایی شد.

زمان پخش مسابقه پنج ستاره مشخص شد

اشکان خطیبی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون که سابقه اجرای برنامه در کارنامه هنری اش وجود دارد ، با یک مسابقه جذاب تا چند روز آینده روی آنتن تلویزیون میرود.

مسابقه پنج ستاره با اجرای اشکان خطیبی از پنجشنبه این هفته، 17 اسفند هم زمان با فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر ساعت 21 در شبکه پنج سیما آغاز خواهد شد و تکرار آن روز بعد از همین شبکه روی آنتن می رود.

رونمایی از دکور مسابقه بزرگ پنج ستاره با اجرای اشکان خطیبی

مسابقه پنج ستاره بزرگترین مسابقه تلویزیونی خواهد بود که شرکت کنندگان در آن برای میلیونر شدن با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 اشکان خطیبی

پخش مسابقه پنج ستاره از 17 اسفند

برنامه پنج ستاره به تهیه کنندگی امیرعلی بنایی ساخته می شود و اشکان خطیبی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اجرای این مسابقه را بر عهده گرفته است.

حدود چند هفته است که ساخت این مسابقه برای پخش از شبکه پنج سیما آغاز شده است و تیم تولید هم اکنون در شهرک سینمایی و تلویزیونی «ایران» مشغول ضبط برنامه شده اند.

سه قسمت نخست این مسابقه برای آشنایی مخاطبان با روند و شکل مسابقه با حضور نخبگان علمی و دانشگاهی تولید خواهد شد.

اشکان خطیبی

اشکان خطیبی با مسابقه بزرگ پنج ستاره می آید

برای حضور مخاطبان و علاقه مندان این مسابقه یک اپلیکیشن قرار داده شده است که علاقه مندان می توانند با نصب و همچنین بازی در آن به مسابقه تلویزیونی راه یابند و هر هفته 5 نفر نخست رتبه بندی این اپلیکیشن راهی مسابقه اصلی در شبکه پنج خواهند شد و همچنین پنج ستاره کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که علاقمندان برای شرکت در آن می توانند نام و شماره تماس خود را به شماره 1000521 ارسال نمایند.

پنج ستاره کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است، که به زودی روانه آنتن خواهد شد.

رونمایی از دکور مسابقه پنج ستاره با اجرای اشکان خطیبی

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
برگرفته از خبرگزاری فارس ، مهر / م.ف
برچسب : اشکان خطیبی
وبگردی