مسی

دلیل غیبت مسی در تمرین آرژانتین مشخص شد

تاریخ انتشار : 28 آبان 1401کد مطلب : 68724زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسی در تمرین اخیر آرژانتین در قطر و در حضور خبرنگاران و عکاسان زیادی غائب بود. سرمربی آلبی سلسته تصمیم گرفت که به او و چند بازیکن دیگر استراحت بدهد.

ایسنا و به نقل از مارکا، تیم ملی فوتبال آرژانتین خود را آماده نخستین بازی خود در جام جهانی 2022 می‌کند. آرژانتین در نخستین بازی خود به مصاف عربستان خواهد رفت. در تمرین اخیر آلبی سلسته که با حضور خبرنگاران و عکاسان زیادی برگزار شد، خبری از لیونل مسی نبود و این باعث شد تا گمانه زنی‌های زیادی درباره دلیل این غیبت به وجود آید.

طبق اعلام روزنامه مارکا مسی مصدوم نیست و مشکلی دیگری هم ندارد بلکه اسکالونی تصمیم گرفت که به چند بازیکن اصلی تیم از جمله مسی، دی ماریا و اوتامندی که در دیدار برابر امارات بازی کردند استراحت دهد و به همین خاطر آنها در تمرین اخیر تیم شرکت نکردند.

طبق اعلام روزنامه مارکا، مسی و دیگر بازیکنانی که در تمرین حضور نداشتند راهی سالن شدند و آنجا تمرین کردند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر است. آرژانتین تیم بسیار آماده‌ای است و با هدایت اسکالونی در 3 سال اخیر برابر هیچ تیمی شکست نخورده است. آنها بعد از قهرمانی در کوپا آمه ریکا و جام فینالیسما پای به جام جهانی گذاشته‌اند و امید زیادی دارند که در این رقابت بزرگ هم به قهرمانی برسند.

انتهای پیام/م

دلیل غیبت مسی در تمرین آرژانتین مشخص شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی