آموزش مش با کلاه
مش کردن مو با کلاه، یکی از روش‌های پرطرفدار در میان خانم‌ها می‌باشد که با رعایت یک سری نکات ساده می توانید این کار را در خانه انجام دهید.

آموزش مش کردن مو با کلاه

برای مش کردن مو روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از رایج ترین آنها مش کردن مو با کلاه است، مش کردن مو با کلاه یکی از روش‌های پرطرفدار برای مش کردن موها است که در این بخش از دنیای مد نمناک آموزش کامل آن را به شما میگوییم.

آموزش مش با کلاه

روش مش کردن مو با کلاه

1. اولین کاری که باید انجام دهید این است که موها را به خوبی شانه کنید تا اگر گره ای هست باز شود، موهای گره خورده از سوراخ کلاه بیرون نمی آید و دردناک خواهد بود.

2. موهایتان هرگز نباید خیس یا نمدار باشند، حتما موهایتان را کاملا خشک کنید زیرا موهای خیس به سختی از سوراخ کلاه بیرون می‌آید مخصوصا اگر موهای بلندی دارید بهتر است آنها را کمی کوتاه کنید.

3. هنگام بیرون کشیدن موها با قلاب لازم نیست خیلی محکم قلاب را به داخل فرو ببرید زیرا این کار باعث می‌شود قلاب به پوست سر برخورد کند و ایجاد زخم کند.

 مش کلاهی

نکات مهم درباره مش کلاهی

4. حالا موها را به اندازه دلخواه از کلاه خارج کنید و شروع کنید به آماده کردن مواد مش، پودر مش را با اکسیدان 12 درصد یا همان نمره 3 مخلوط می‌کنیم تا مواد ما یه حالت ماست مانند پیدا کند مواد نه باید زیاد سفت باشه نه شل.

5. حالا زمان آن رسیده است که مواد را کاملا با دقت به موها بزنیم، سپس باید روی موها رو با کلاه نایلونی بپوشانید یک حوله لازم دارید تا روی موها بگذارید، این کار باعث می‌شود موها گرم بماند و به پایه برسد.

6. بعد از اینکه موها به پایه رسیدن آنها را می‌شوییم، البته نباید نرم‌کننده بزنید و بعد از گرفتن آب اضافی موها، رنگساژ مورد نظر را میزنیم.

7. بعد از گذشت مدت زمان حدود 15 دقیقه، رنگساژ را از روی موها می‌شوییم و یک کاندیشنر به موها میزنیم سپس کلاه رو بیرون میاوریم و موها را خشک می‌کنیم.

  • ترکیب رنگساژ زیتونی: رنگ موی M8 بسته به حجم مویی که مش شده + اکسیدان شماره 1 پایه دکلره 9.
  • ترکیب رنگساژ یخی: مو باید تقریبا سفید شود بعد از رنگ C10+00/0 + واریاسیون نقره ای + اکسیدان نمره یک.
  • ترکیب رنگساژ خاکستری: رنگ موی A10+11/1 +_ اکسیدان نمره یک پایه دکلره 10.

آموزش مش کردن مو با کلاه + ترکیب رنگساژهای جدید

4.2529
این مطلب مفید بود ؟44683
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : رنگ مو
وبگردی