مشاغل خانگی

صدور مجوز مشاغل خانگی 3 روزه شد

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1400کد مطلب : 47538زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان از صدور آنی و سه روزه مجوز‌های مشاغل خانگی در سالروز اقتصاددمقاومتی و کارآفرینی خبر داد.

فارس:مجتبی معین وزیری سرپرت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صدور آنی و سه روزه مجوز‌های مشاغل خانگی خبر داد.

وی افزود:برای کسب صدور مجوز آنی، متقاضی درخواست خود را ثبت می‌کند و بعد از آن حداکثر سه روز کاری دستگاه اجرایی زمان دارد که این درخواست را ثبت کند و در غیر این صورت سامانه به صورت اتوماتیک مجوز را صادر می‌کند و متقاضی می‌تواند پرینت مجوز خود را دریافت کند.

همچنین سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان افزود:هرکسی در هر نقطه از کشور اگر بخواهد کسب و کاری را راه‌اندازی کند می‌تواند از طریق درگاه ملی مجوز‌ها https://old.g4b.ir

هم شرایط و مدارک لازم برای دریافت مجوز را مشاهده کند و هم درخواست خود را به صورت الکترونیک ثبت کند تا در زمان مشخص شده مجوزش صادر شود.

وی اعلام کرد:با توجه به اینکه 18 اسفند ماه، آخرین فرصت سازمان‌ها و دستگاه‌ها برای بارگذاری مدارک مورد نیاز مجوز‌های کسب و کار در درگاه ملی مجوزهاست انتظار داریم همه دستگاههای متولی در این خصوص همکاری لازم برای خدمات هر چه سریعتر به مردم به عمل آورند چرا که در شرایط فعلی، جهش اقتصادی کشور نیازمند حضور همه‌جانبه مردم است و ما مسئولان باید به عنوان خدمتگزاران مردم، موانع زدایی بکنیم.

انتهای پیام/م

صدور مجوز مشاغل خانگی 3 روزه شد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : مشاغل
وبگردی