مصاحبه کاری
اگر قصد انجام یک مصاحبه کاری را دارید، پیشنهاد می کنیم غذایی با کیفیت انتخاب کنید و از خوردن7 غذا که در این بخش از نمناک آورده ایم قبل از مصاحبه کاری بپرهیزید.

7 خوردنی و ماده غذایی که نباید قبل از مصاحبه کاری بخورید

مصاحبه جلسه کوتاهی است که می تواند چند ماه یا چند سال آینده زندگی شما را تعیین کند پس اهمیت ویژه ای دارد البته، باید خودتان را خوب آماده کنید و قبل از اینکه وارد شوید اطلاعات کافی داشته باشید.

اما صرفنظر از اینکه چقدر داشتن آگاهی و اطلاعات در این زمینه به شما کمک می کند، عوامل دیگری مانند غذایی که قبل از این قرار مهم خورده اید ممکن است باعث شود مصاحبه کمی سراشیبی پیدا کند مثل داشتن بوی بد دهان و .. که مشکل ایجاد می کند ، برای اینکه مطمئن شوید هوش تان با چیزی که برای ناهار می خورید تحت الشعاع قرار نمی گیرد.

در ادامه این بخش از نمناک لیستی از غذاهایی که نباید قبل از مصاحبه کاری بخورید ، آورده شده است.

مصاحبه کاری

 قبل از مصاحبه کاری خوردن این غذاها ممنوع

آنچه نباید قبل از مصاحبه کاری بخورید

سیر و پیاز :

بهداشت را اولویت قرار دهید از خوردن هر گونه غذایی که موجب بوی بد دهان می شود اجتناب کنید و یا حتما پس از خوردن آن مسواک بزنید.

مصاحبه کاری

سیر و پیاز را قبل از مصاحبه کاری نخورید 

فیبر زیاد :

فیبر خیلی زیاد می تواند شکم را به حد افراط عصبی کند .صدای شکم موجب حواس پرتی می شود یا حتی بدتر از آن ، در حین مصاحبه سر و صدا ایجاد می کند.

مصاحبه کاری

 غذاهایی که نباید قبل از مصاحبه کاری بخورید 

قبل از انجام مصاحبه کاری از مصرف شکلات های رنگی بپرهیزید

شکلات های رنگی :

در حالی که شکلات ها با طعم تمشک آبی، گیلاس و انگور خوش مزه هستند اما ممکن است دندان و زبان ها را لکه دار کنند. شما باید در یک مصاحبه بهترین حالت را داشته باشید و ببینید لبخند شما با شکلات رنگی ممکن است کمی زشت به نظر برسد قبل از ورود به دفتر دهان را تمیز کنید .

مصاحبه کاری

مصرف کافئین قبل از مصاحبه کاری ممنوع 

کافئین بیش از حد:

همیشه قبل از مصاحبه شغلی اضطراب وجود دارد خوردن کافئین بیش از حد می تواند ضربان قلب را تند و باعث لرزش دست ها و پا می شود سعی کنید قبل از مصاحبه درنوشیدن قهوه افراط نکنید.

مشروبات الکلی یکی از ممنوع ترین نوشیدنی ها قبل از مصاحبه کاری

الکل :

بعضی اوقات برخی افراد زمانی که احساس اضطراب می کنند مشروبات الکلی می نوشند . با این حال، هنگام مصاحبه یا هر شرایط دیگری نباید اینطور برخورد شود. قبل از مصاحبه زیاده روی نکنید تا هم حال خوبی داشته باشید و هم دهانتان بوی بدی ندهد. شما باید هوشیار باشید تا بتوانید در طی مصاحبه خود را نشان دهید.

مصاحبه کاری

خوردن این غذاها قبل از مصاحبه کاری توصیه نمی شود

سس گوجه :

سس گوجه لذیذ و خوردن آن با یک بشقاب اسپاگتی خیلی خوشمزه است اما باید مراقب باشید هنگام خوردن روی لباستان نریزید و دهانتان را پاک کنید.

مصرف کدام مواد غذایی قبل از مصاحبه کاری ممنوع است

مصاحبه کاری

غذاهایی که قبل از مصاحبه کاری نباید خورد

مقدار زیادی آب :

احتمالا شنیده اید مردم درباره نحوه زیاد نوشیدن آب صحبت می کنند. با این حال، زمانی که بیش از حد آب می نوشید. تصور کنید در مصاحبه نشسته اید، مثانه تان در حال انفجار است و به تنها چیزی که می توانید فکر کنید این است که نزدیک ترین توالت چقدر فاصله دارد . به اندازه کافی آب برای هیدرات و رطوبت گلوی برای صحبت کردن بنوشید ، اما نه به قدری که وسط مصاحبه دستشویی بروید.

مصاحبه کاری

مصرف زیاد آب قبل از مصاحبه کاری ممنوع 

اگر تحقیق انجام داده اید و احساس آمادگی می کنید ، مصاحبه را یادداشت کنید. غذایی که می خورید باید از تمام کیفیات برخوردار باشد پس صبحانه یا نهار را عاقلانه انتخاب کنید.

خوردن این غذاها قبل از مصاحبه کاری ممنوع !

55
این مطلب مفید بود ؟50
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن / ف
برچسب : مصاحبه شغلی
وبگردی