تام کروز

سقوط تام کروز سر صحنه ماموریت غیرممکن + عکس

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1396کد مطلب : 54720زمان مطالعه : 2 دقیقه
تام کروز هنگام فیملبرداری فیلم ماموریت غیرممکن و در لحظه پرش از پشت بام ساختمان دچار حادثه شد.

حادثه ای برای تام کروز سر صحنه ماموریت غیرممکن

تام کروز بازیگری که به استفاده نکردن از بدلکار در فیلم هایش مشهور است ، سر صحنه فیلمبرداری جدیدترین فیلمش با نام ماموریت غیرممکن دچار مصدومیت شد اما هنوز جزئیاتی از میزان وخامت یا مساعد بودن حال او منتشر نشده است.

آسیب دیدن تام کروز در فیلم ماموریت غیرممکن

تام کروز هنگام ضبط کردن صحنه ای که در آن باید از ارتفاعی روی پشت بام ساختمان روبه رو می پرید، دچار حادثه شد. این حادثه در لندن و هنگام فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن 6» روی داد.
بر اساس ویدیویی که از این حادثه در فضای مجازی منتشر شده است، او هنگام پرش درست در مکان مشخص شده فرود نیامد به شدت به ساختمان کوبیده شد. البته او که از تجهیزات کامل ایمنی استفاده می کرد، از ارتفاع سقوط نکرد و پس از آن به زحمت خود را روی ساختمان کشاند.
هنوز جزییات بیشتری از این حادثه و میزان آسیب دیدگی بازیگر «مومیایی» در رسانه ها منتشر نشده است.

 تام کروز

تام کروز سر صحنه فیلمبرداری دچار حادثه شد

تام کروز که اکنون در 55 سالگی به سر می برد، برای استفاده نکردن از بدلکار در آثار سینمایی مشهور است. کمپانی های فیلمسازی نیز با تکیه بر همین موضوع از تصویر او در این صحنه ها برای تبلیغ فیلم استفاده می کنند که یک نمونه از آن حضور او روی هواپیما در تبلیغات فیلم «ماموریت غیرممکن:ملت سرکش» بود.
قسمت ششم «ماموریت غیرممکن» به کارگردانی کریستوفر مک کواری از 27 جولای سال 2018 اکران خواهد شد. در این فیلم غیر از تام کروز شاهد نقش آفرینی بازیگرانی چون هنری کویل، ربکا فرگوسن، آنجلا باست و الک بالدوین هستیم.

سقوط تام کروز سر صحنه ماموریت غیرممکن + عکس

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
برچسب : تام کروز
وبگردی