مصطفی قدیری

مصطفی قدیری بازیگر نقش دانیال در سریال ممنوعه+بیوگرافی و عکس

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1398کد مطلب : 72962زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصطفی قدیری بازیگر نقش دانیال در سریال ممنوعه است که در ادامه عکس های جدید و اینستاگرامی او به همراه بیوگرافی کوتاهی را مشاهده میکنید.

با مصطفی قدیری بازیگر سریال ممنوعه آشنا شوید

مصطفی قدیری یکی دیگر از بازیگران جوانی است که در سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان جلوی دوربین رفت. مصطفی قدیری در سریال ممنوعه ایفاگر نقش دانیال است و به خوبی توانسته از پس ایفای چنین نقشی برآید.

مصطفی قدیری از چهره های جوان سینماست که سابقه بازی در چند فیلم و سریال را در کارنامه هنری اش دارد و تحصیلاتش در همین حوزه است . در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاه و عکس های جدید او آشنا میکنیم.

بیوگرافی کوتاه از مصطفی قدیری

مصطفی قدیری 19 دی 1362 در رشت متولد شد و برای اولین بار با سریال شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد دیده شد و بعد از آن در سریال رهایی جلوی دوربین رفت و با بازی در فیلم سینمایی امیر ساخته نیما اقلیما در میان مخاطبان سینما شناخته شد.

مصطفی قدیری

مصطفی قدیری و میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

بازی در نقش دانیال در سریال ممنوعه از مصطفی قدیری چهره شناخته شده تری ساخت و در حالی که تنها پنج قسمت از پخش این سریال گذشته است اما استقبال مخاطبان از آن بسیار بالا بوده است.

مصطفی قدیری

گریم مصطفی قدیری در سریال ممنوعه

مصطفی قدیری در سریال ممنوعه با بازیگرانی چون نیکی کریمی، میلاد کی مرام، امیر جعفری، هادی حجازی فر، بهاره افشاری، لیلا زارع، پژمان بازغی، امیرحسین آرمان، آتیلا پسیانی، علی استادی، فاطمه گودرزی، آناهیتا درگاهی، الهه حصاری، خاطره اسدی، نیما شعبانژاد، شهرام قائدی، مجید مظفری، نسرین نکیسا، شیوا خسرو مهر، سوگل خالقی، نیلوفر رجائی فر، محمد امین و شیدا یوسفی همبازی است.

عکس های مصطفی قدیری بازیگر ممنوعه

مصطفی قدیری

تیپ ممنوعه ای مصطفی قدیری

مصطفی قدیری

مصطفی قدیری همبازی میلاد کی مرام در ممنوعه

مصطفی قدیری

عکس جدید مصطفی قدیری

مصطفی قدیری

مصطفی قدیری با تیپ سریال ممنوعه

مصطفی قدیری

عکس مصطفی قدیری در یک مراسم

مصطفی قدیری

میلاد کی مرام و مصطفی قدیری در فیلم امیر

مصطفی قدیری

عکس اینستاگرامی مصطفی قدیری

مصطفی قدیری

مصطفی قدیری و برادرش مرتضی

مصطفی قدیری بازیگر نقش دانیال در سریال ممنوعه+بیوگرافی و عکس

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی