معجزه آرایش

معجزه آرایش در زنان که باورکردنی نیست

کد مطلب : 68395تعداد نظرات : 5 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
آرایش در صورت خانم ها معجزه میکند, تصاویر قبل و بعد از آرایش خانم ها را ببینید تا باور کنید آرایش چه تاثیری در زیبایی آن ها دارد.

معجزه آرایش در زنان را ببینید

آرایش همیشه به عنوان معجزه برای زیبایی خانم ها شناخته میشود اما تا تصاویر قبل و بعد از آرایش خانم ها را نبینید باورتان نمیشود که آرایش و میکاپ بتواند اینقدر در چهره تغییر ایجاد کند و عیب و ایرادها را بپوشاند.

با آرایش میتوان جوش ها, لکه ها, ضایعات پوستی, چین و چروک, کک و مک و سیاهی زیر چشم ها را پوشاند, همچنین با آرایش میتوان چشمان ریز را درشت کرد. نمونه هایی از تصاویر قبل و بعد از آرایش خانم ها را در ادامه برایتان جمع آوری کرده ایم که با دیدن آن ها شگفت زده شده و به معجزه آرایش ایمان می آورید.

با دیدن این تصاویر شاید به این فکر کنید که تمام خانم های زیبایی که روزانه مشاهده میکنیم آنقدرها هم که ما میبینیم زیبا نباشند و همه زیبایی شان را مدیون آرایش باشند.

معجزه آرایش

معجزه آرایش در خانم ها

آرایش میتواند زنان پیر را چند سالی جوان تر کند, آرایش میتواند ایرادات صورت را بپوشاند و افراد زشت را زیبا کند. حتی با آرایش زنان ژاپنی و چشم بادامی میتوانند صاحب چشمانی درشت و جذاب شوند, این ها همه از معجزات آرایش است .

در تصویر زیر میبینید که چگونه یک خانم پیر به واسطه آرایش جوان شده است, با آرایش همه خانم ها میتوانند زیبا و جوان باشند اما با شستن آرایش با چهره ای جدید روبرو میشوند.

معجزه آرایش

جوان شدن با معجزه آرایش 

معجزه آرایش

زیبا شدن با معجزه آرایش

معجزه آرایش

تصاویر خانم ها قبل و بعد از آرایش

قبل و بعد از آرایش

عکس زنان قبل و بعد از آرایش

معجزه آرایش

معجزه آرایش در زنان ژاپنی

معجزه آرایش در زنان که باورکردنی نیست

4.4217
این مطلب مفید بود ؟19027
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آرایش صورت
5 نظر به ثبت رسیده است
سوگل1397-07-08
تو ختم کلام بیشتر از عروسی آرایش میکنن
380
انسیه1397-03-13
ولی همه زنا اینجوری نیستن . من خودم دخترم ولی اصلا ارایش نمی کنم
615
خانم گل 1397-03-11
نترس الان زن نگرفتی که خانمت رابدون ارایش ببینی فقط یه نصیحت تومجلس ختمبرای خودت زن انتخاب کن که حداقل ببینی چی هست خخخ
255
نیما1397-03-10
من هم این معجزه را در خواهرم دیدم او 33 ساله است و مهندس شرکتی است و همیشه خودش را آرایش می کند و بینی عملی است ،یک روز صبح ایشان را بدون آرایش دیدم ولی تا چندساعت مبهوت و گیج بودم ،چون دیدم چشمانش کوچک شده بود و دهانش گشاد شده بود ورنگ پوستش خیلی سبزه تر شده بود ،معلوم نیست چکار میکند وبا چه ترفندی دهان گشادش را با آرایش کوچک کرده بود وچشمانش را درشت کرده بود که خود زنهاودخترها میدانند،خلاصه طوری بودکه انگار خواهرم را برای بار اول میدیدم
413
هاله1400-03-09
آقایون توجه توجه
خواستین برین خاستگاری حتما کله‌سحر برین قیافه واقعی و آرایش نکرده‌ی دخترو ببینین دو دیقه دیر کنین تا اخر عمر چهره واقعیه خانمتونو نمیبینین????????
112
وبگردی