گلاره عباسی و شبنم مقدمی
گلاره عباسی در اقدامی جالب به معرفی شهر تهران برای نابینایان با حضور هنرمندان سرشناس سینما می پردازد.

پادکست روزی روزگاری تهرون در معرفی شهر تهران

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که مدتی است با راه اندازی سینمای ویژه نابینایان جایگاه ویژه ای در میان مردم و هنرمندان دارد در اقدامی جالب به معرفی شهر تهران برای نابینایان با حضور هنرمندان می پردازد.

پادکست روزی روزگاری تهرون به مدیریت گلاره عباسی در معرفی شهر تهران برای نابینایان کلید خود.

گلاره عباسی با انتشار پستی درباره این اقدام جالب در معرفی تهران نوشت:

پادکست روزی روزگاری تهرون با محوریت معرفی شهر تهران برای نابینایان، با حضور هنرمندان شناخته شده کلید خورد.

هنرمندان در معرفی تهران

به گزارش روابط عمومی مجموعه سوینا، این پادکست که برای نخستین بار تولید شده است، به روایت چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون از تهران اختصاص دارد و تاریخ و داستان شهر تهران را از گذشته تا حال دربر می گیرد.

مدیریت این پروژه را گلاره عباسی، موسس مجموعه سوینا(سینمای ویژه نابینایان) برعهده دارد و هنرمندانی چون شبنم مقدمی، مهراوه شریفی نیا، نیما رییسی، احسان کرمی، بهرام شاه محمدلو، راضیه برومند و لاله اسکندری در تولید این پادکست همکاری داشته اند و بزودی هنرمندان سرشناس دیگری به این جمع اضافه خواهند شد.

نویسنده پادکست پژمان تیمور تاش است و تحقیق و پژوهش آن را فرزانه ابراهیم زاده انجام داده است. این پروژه محصول مجموعه سویناست.

گلاره عباسی و بهرام شاه محمدلو

گلاره عباسی از آن دست هنرمندانی است که در کنار فعالیت های هنری اش اقدامات خداپسندانه دیگری هم انجام میدهد. این بانوی هنرمند ماه ها پیش در اقدامی خاص مجموعه سوینا (سینمای ویژه نابینایان) را راه اندازی کرد و این اقدام او با استقبال زیادی از سوی مردم و هنرمندان روبرو شد.

گلاره عباسی و احسان کرمی

تاسیس رادیو سوینا در تکمیل این پروژه ویژه نابینایان اقدام دیگری از سوی این بانوی هنرمند بود که به تازگی با یک برنامه متفاوت به معرفی شهر تهران برای نابینایان می پردازد.

اقدام جالب گلاره عباسی در معرفی شهر تهران برای نابینایان

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : صفحه گلاره عباسی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی