شخصی سازی منو استارت ویندوز 10
ویندوز 10 از کامل ترین سیستم عامل ها در جهان است که در این گزارش از نمناک به نحوه شخصی سازی منو استارت ویندوز 10 خواهیم پرداخت.

آموزش شخصی سازی منو استارت ویندوز 10

ویندوز 10 یکی از کامل ترین سیستم عامل ها می باشد که آخرین نسخه ویندوز تاکنون است که حتما تجربه رابط کاربری این نسخه از ویندوز را داشته اید. این در حالی است که ویندوز 10 دارای قابلیت های متعددی می باشد که شاید حتی یکبار هم از آنها استفاده نکرده ایم. از ساده ترین قابلیت هایی که جهت افزایش سرعت در حین استفاده کاربر می باشد، منو استارت ویندوز 10 است.

منو استارت ویندوز 10 دارای کاشی های رنگی برای افزایش سرعت کاربر است که با ورود به آن، می توانید سریع تر به بخش های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. از این رو در سمت چپ منو استارت آپشنی وجود دارد که شاید تاکنون حتی یکبار هم از آن استفاده نکرده اید که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با این قابلیت با عنوان اضافه کردن پوشه به منو استارت ویندوز 10 آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

1- وارد منو استارت ویندوز 10 شوید. دقیقا در سمت چپ، دکمه پاور و تنظیمات درج شده اند که با کلیک بر روی هر یک از آنها می توانید سرعت العمل خود را بالا ببرید.

منو استارت ویندوز 10

2- اما اگر شما می خواهید از تک تک ثانیه ها صرفه جویی کنید، می توانید این منو را شخصی سازی کنید. برای شخصی سازی بر روی یکی از آیکون های این بخش راست کلیک کنید و سپس گزینه Personalize this list را انتخاب کنید.

ویندوز 10

3- اینک پنجره شخصی سازی منو استارت برای شما باز شده است که دارای گزینه های مختلفی همچون دسترسی سریع به دانلودها، تصاویر، موزیک، ویدیوها، نتورک، فایل اکسپلورر و... را دارد که شما با فعال کردن هر یک از موارد این لیست می توانید به منو استارت اضافه کنید.

شخصی سازی ویندوز 10

4- ما هم موارد دلخواه خود را انتخاب کرده ایم و هم اکنون منو استارت ویندوز 10 با موارد انتخابی تبدیل به منو استارت هدفمند و افزایش دهنده سرعت العمل شده است که اصطلاحا اقدام به شخصی سازی منو استارت ویندوز 10 کرده ایم.

منو استارت

 

آموزش اضافه کردن پوشه در منو استارت ویندوز 10

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ویندوز 10
وبگردی