مه لقا می نوش زاد

مه لقا مینوش زاد بازیگر نقش ریحانه در حکایت های کمال کیست؟!+عکس

تاریخ انتشار : 21 آبان 1398کد مطلب : 75362زمان مطالعه : 2 دقیقه
مه لقا می نوش زاد بازیگر نقش ریحانه در سریال حکایت های کمال است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

مه لقا می نوش زاد بازیگر حکایت های کمال را بهتر بشناسید

شبکه دو سیما چند شبی است که سریال حکایت های کمال به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی را روی آنتن برده است . این سریال جدید شبکه دو سیما که با بازی بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت چند بازیگر جدید و جوان دارد که یکی از آنها مه لقا می نوش زاد است.

مه لقا می نوش زاد بازیگر نقش ریحانه در سریال حکایت های کمال است که در اولین تجربه بازیگری در تلویزیون به سریال حکایت های کمال پیوست.

مه لقا می نوش زاد و امیر نوری

بازیگر نقش ریحانه در حکایت های کمال دختر پر شر و شور متولد پایان دهه هفتاد است و این روزها مشغول تحصیل در زمینه بازیگری است و سریال حکایت های کمال اولین تجربه حرفه ای او در دنیای هنر محسوب میشود.

مه لقا می نوش زاد و محمدرضا شیرخانلو

مه لقا می نوش زاد در نقش ریحانه دختر خجالتی آقا داوود و خواهر کمال را ایفا میکند که به گفته خودش تفاوت های زیادی با شخصیت اصلی او دارد.

مه لقا می نوش زاد

این بازیگر جوان دنیای هنر در اولین تجربه بازیگری اش در سینما به فیلم آتابای ساخته نیکی کریمی پیوست و در نقش سیمین خواهر سحر دولتشاهی در این فیلم و در کنار بازیگران سرشناس سینما به ایفای نقش پرداخت.

مه لقا می نوش زاد

اطلاعات زیادی از این بازیگر جوان در دست نیست اما طبق اخبار منتشر شده او کار خود را با تئاتر آغاز کرد و در فیلم کوتاه درمیان به ایفای نقش پرداخت.

بازیگران حکایتهای کمال

داستان سریال حکایت های کمال برگرفته از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی است و قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.

بازیگران حکایتهای کمال

مه لقا می نوش زاد در سریال حکایت های کمال با بازیگرانی چون محمود پاک نیت، شهره لرستانی، حمید ابراهیمی، نگارعابدی، شهرام عبدلی، فلورنظری، سولماز غنی ،علی مسلمی، کاظم هژیرآزاد، سیروس میمنت، اکبرسنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، مهرداد ضیا، امیر نوری، عباس محبوب، بیتا خردمند، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی ، شهربانو موسوی، محمدرضا شیرخانلو، امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات همبازی بود.

مه لقا می نوش زاد و شهره لرستانی

مه لقا مینوش زاد بازیگر نقش ریحانه در حکایت های کمال کیست؟!+عکس

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : صفحه مه لقا می نوش زاد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی