پولاد کیمیایی

مهاجرت پولاد کیمیایی از ایران کنسل شد! + علت

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1397کد مطلب : 48014زمان مطالعه : 2 دقیقه
پولاد کیمیایی بازیگر و کارگردان کشورمان روز گذشته با انتشار خبر خداحافظی از سینما و مهاجرت از ایران سروصدای زیادی به پا کرد اما شب گذشته این خبر از کنسل شده اعلام کرد!

مهاجرت پولاد کیمیایی منتفی شد

پولاد کیمیایی بازیگر و کارگردان جوانی که امسال با فیلم معکوس در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد روز گذشته با انتشار خبری در صفحه اینستاگرامش همه را غافلگیر کرد.

آقای بازیگر با انتشار پستی خبر از خداحافظی از سینما و مهاجرت از ایران داد اما امروز خبر دیگری را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

منتفی شدن خبر مهاجرت پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از منتفی شدن مهاجرتش از ایران داد.

پولاد کیمیایی

دلیل منتفی شدن ماجرای مهاجرت پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی با انتشار این پست نوشت: سلام به همه دوستان عزیزی که از دیشب تا الان بهم شهامت رو یاد دادین و نشون دادید که چرا مبارزه و ایستادن در مقابل سختی ها نشان مردم سرزمین من است شما ها نشان خدا هستید در روزهای باد و سرما آخرین آتیش مشعل مونده هستید هیچ وقت این مهر رو فراموش نمیکنم.

ممنون از تماسهاتون و پیام هاتون فهمیدم که همیشه کنارم بودین و من نمیدیدم چون در سکوت همراهم بودین واقعی تو این همه سختی که دلتون از همه چیز پره باز منو دلداری میدین و بهم افتخار مهرتونو میدین افتخار میکنم که بین شما ها نفس میکشم تا آخرش کنار شما یاران روزهای سخت خواهم بود تا روزی که نفس دارم حالا میمونم و میجنگم....

حتی از مخالفانم هم ممنونم چون انگیزه بیشتری دارم تا خودم رو بیشتر ثابت کنم همیشه در قلب من هستین و به امید شما هر کاری میکنم کجا برم با وجود فرشته های مثل شما ....

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی با معکوس در جشنواره فجر

پولاد کیمیایی امسال با فیلم معکوس در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و نسشت خبری فیلمش با حضور بازیگران و عوامل برگزار شد اما گویا آقای کارگردان چندان رضایت خاطری از جشنواره و استقبال مردم کسب نکرد.

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی بازیگر و کارگردان سینما

روز گذشته پولاد کیمیایی با انتشار این پست خبر مهاجرتش را اعلام کرد و نوشت:با سلام و عشق به همه شما عزیزانی که سالهاست به من لطف داشتید و یه جوریایی مثل خانواده ی من شده بودید برام خیلی سخته که بگم میخوام از سینمای ایران خدا حافظی کنم و بگم خیلی سالهای خوبی بود کنار شما و همکاران عزیزم و خاطرات این سالها همیشه با من خواهد بود ولی به دلیل مهاجرات شاید دیگه کنارتون نباشم و شاید هم بعد چند سال برگشتم .

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی و پدرش مسعود کیمیایی

پولاد کیمیایی پسر بزرگ مرد سینمای ایران مسعود کیمیایی است که با فیلم سرب به دنیای سینما راه یافت اما در دوره ای از بازی در فیلم های پدرش کناره گرفت و راه مستقلی را در سینمای ایران پیگیری کرد و ثمره این راه مستقل ساخت فیلمی به نام معکوس بود که امسال راهی جشنواره فیلم فجر شد.

معکوس فیلمی اجتماعی است که بازیگرانی چون بابک حمیدیان، علیرضا کمالی، اکبر زنجانپور، شهرام حقیقت دوست و لیلا زارع نقش آفرینی می کنند.

مهاجرت پولاد کیمیایی از ایران کنسل شد! + علت

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : صفحه شخصی پولاد کیمیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی