موبر طبیعی
برای رفع موهای زائد بدن می توانید از موبر طبیعی هم استفاده کنید ، موبری که با داشتن ترکیبات مفید برای پوست می تواند کمترین آسیب را به این عضو مهم بدن هنگام اصلاح برساند.

موبر طبیعی بدن را با شکر درست کنید

بعد از استفاده از این خمیر شکری به عنوان موبر طبیعی از تیغ یا وکس استفاده نکنید. همه خانمها و آقایان در سراسر جهان به طور منظم بدن خود را و هریک روشی برای رفع موهای زائد بدن انتخاب می کنند. این کار اگر چه بسیار خسته کننده است اما مهمی است که باید مرتب انجام شود پس بهتر است راه و روشی با کمترین آسیب برای آن انتخاب کنیم در این مقاله به شما خمیر شکری برای اپیلاسیون موها پیشنهاد می کنیم که با داشتن ترکیبات طبیعی بدون نگرانی می توانید از آن استفاده کنید . 

چگونه مو بر طبیعی درست کنیم

موبر طبیعی

استفاده از شکر و آبلیمو برای تهیه موبر طبیعی

مواد اولیه برای تهیه موبر طبیعی

یک چهارم فنجان آب لیمو
یک چهارم فنجان آب
دو فنجان شکر

نحوه آماده کردن موبر طبیعی

داخل قابلمه ای آب و آبلیمو و شکر را بریزید و بعد اجازه دهید روی حرارت بالا چهار یا پنج دقیقه بماند تا بجوشد وقتی جوشید داخل ظرف دیگری بریزید تا خنک شود .
در واقع این ترکیب بافتی مثل آدامس دارد و اگر دیدید حالت جامدی پیدا کرد به آن قطرات آب بیافزاید وقتی از تمیزی و خشکی پوستتان مطمئن شدید آنرا روی پوست بمالید .
به یاد داشته باشید بر خلاف جهت رویش مو خمیر را بمانید و بعد موها را بکنید.
این روش کمی درد ناک است اما بهتر ازو کس است چون بعد از چند بار استفاده مو ها نرم تر و نازک تر می شود پس برای استفاده از این روش تردید نکنید .

با شکر یک موبر طبیعی و قوی بسازید + روش

4.1458
این مطلب مفید بود ؟37781
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ز.ن
وبگردی