صاف كردن مو با نوشابه
یکی از تکنیک های صاف کردن مو در خانه استفاده از نوشابه است نوشابه کوتیکول مو را تشدید می کند نوشابه همچنین وزی موها را از بین می برد.

موی سر و صافی آن با نوشابه

افراد دارای موهای فر و وز با مشکلاتی مانند خشکی، شکنندگی و... موهای خود مواجه هستند بنابراین همیشه در فکر مراقبت از مو و صاف نمودن موهایشان می باشند و به همین منظور از مواد و محصولاتی که در بازار برای این مدل مو موجود است و در طولانی مدت بر روی مو تاثیر نامطلوب می گذارد ، استفاده می کنند.

بنابراین این افراد بهتر است برای حالت دادن و صاف کردن و مراقبت از موهای خود از روش های طبیعی استفاده کنند . در این بخش از دنیای مد نمناک برای صاف کردن موی سر، دستورالعمل عجیب وغریبی را آورده ایم ، با ما همراه شوید تا با این روش عجیب آشنا گردید.

موهای صاف

چگونگی صاف کردن مو با نوشابه

آموزش تکنیک صاف کردن مو با نوشابه

احتمالا با کاربردهای جالب نوشابه در خانه داری آشنا هستید اما یکی از جالب ترین و شگفت آورترین خواص این نوشیدنی در صاف کردن و زیبایی مو است پس اگر جزو افرادی هستید که موی وز دارند و دغدغه تان صاف کردن موها است ، می توانید با استفاده از نوشابه و بدون نیاز به آرایشگاه رفتن و با صرف وقت زیاد موهای خود را صاف کنید.

استفاده از این روش بدون صرف هزینه آن چنانی و وقت طولانی موهای شما را صاف، زیبا و درخشان می کند .

نوشابه حاوی اسید فسفریک، با pH بسیار پایین است؛ بنابراین زمانی که شما آن را به موهایتان می زنید، کوتیکول مو تشدید می شود و درنتیجه مو هایی صاف و خوش حالت خواهید داشت. قند موجود در این نوشیدنی، بافت و حجم بیشتری به موهایتان می دهد و موها را حجیم تر می کند. نوشابه از وز شدن موها نیز جلوگیری می کند.

نوشابه برای مو

صاف کردن مو و از بین بردن وز مو با نوشابه

طریقه استفاده از نوشابه برای صاف کردن موها

  • موهای سر خود را با استفاده از نوشابه خیس کنید.
  • چند دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را بشویید .
  • اگر نمیخواهید رنگ موهایتان تیره تر شود ، از نوشابه رژیمی استفاده کنید.

شستشوی مو

نحوه صاف کردن مو در خانه با نوشابه

سخن آخر در مورد صاف کردن مو با نوشابه:

ممکن است استفاده از نوشابه برای همه افراد کارساز نباشد اما یک بار هم که شده این روش را امتحان کنید زیرا به موهای شما آسیب نمی رساند.

هیچگاه از دستگاه اتو مو و سایر روش های گرمایشی و شیمیایی برای صاف نمودن موها استفاده نکنید زیرا موهای شما در طولانی مدت آسیب خواهد دید. برخی افراد نیز برای محافظت موها در برابر حرارت ازاسپری های محافظ مو استفاده می کنند ، اما استفاده از این اسپری ها فقط ظرفیت حرارت پذیری موهایتان را بالا می برد و کمی دیرتر شما را متوجه از بین رفتن سلامت موها وخواهد کرد.

 

آموزش صحیح و سالم صاف کردن موها با نوشابه

4.4611
این مطلب مفید بود ؟53774
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن /آ
برچسب : صاف کردن مو
وبگردی