موی نرم و براق
زنان قدیمی برای داشتن موی نرم و براق و تقویت موهایشان از مواد اولیه ای که در دل طبیعت رشد می کرد استفاده می کردند ، موادی که امروزه بسیار ساده به دست شما می رسد.

آسان ترین متد برای داشتن موی نرم و براق

در این متن متد ساده ای که زنان قدیمی برای داشتن موی نرم و براق و البته تقویت موهای سر استفاده می کردند را به شما پیشنهاد میکنیم ، با استفاده از این نسخه گیاهی با اندک موادی که در دسترس داریم می توانیم برای همیشه از شر موهای خشک و کدر راحت شویم.
برای این کار به پودر چایی نیاز داریم برای آشنایی با ساده ترین روش زیبایی و تقویت موهای سر در زمان های قدیم این بخش از نمناک را مطالعه کنید.

روش داشتن موی نرم و براق با چای سیاه

استفاده از چای

درست کردن اسپری چای سیاه برای موی نرم و براق

دو قاشق چایخوری چای را با یک لیوان آب به مدت 5 تا 10 دقیقه دم کنید.
بعد چای سیاه را داخل بطری اسپری بریزید و به مدت یک هفته داخل فریزر بگذارید این چای سیاه را بعد از اینکه موها را با شامپو شستید و موها خشک شد روی آن اسپری کنید البته ابتدا موها را شانه کنید بعد چای را اسپری کنید موها با دست به آرامی ماساژ دهید.
وقتی هنوز چای روی موها است موها را با آب نشویید آنها را بردارید و بعد از دقایقی موها درخشان و براق نرم تر خواهد شد.
چای برای مو

داشتن موی نرم و براق با چای سیاه

اما این محلول دائمی نیست بعد از اینکه دوباره موها را شستید به حالت اولیه باز می گردد اما می توانید دوباره استفاده کنید چون بسیار طبیعی و سالم است.
بااین محصولات طبیعی به سلامت و زیبایی مو کمک کنید بدون این که هزینه و دقت زیادی را صرف کنید.

اسپری زنان قدیمی برای داشتن موی نرم و براق

3.446
این مطلب مفید بود ؟3115
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
برچسب : تقویت مو
وبگردی