ناخن گل گلی
طراحی ناخن به شکل گل گلی مد فصل بهار و تابستان است که خانم های جوان از مدل های مختلف آن با لاک های خوش رنگ استفاده میکنند.

طراحی ناخن گل گلی فانتزی و شیک

اگر نمیدانید در فصل بهار از کدام مدل طراحی ناخن استفاده کنید پیشنهاد ما به شما ایده های گل گلی است, برای داشتن استایل شاد و بهاری ناخن های گلدار به شما کمک میکنند.مدل های متنوعی برای دیزاین ناخن گلدار وجود داد که با لاک های خوش رنگ حسابی دستان تان زیبا میشوند.

طراحی ناخن کوتاه

مدل طراحی ناخن گل گلی

برای طراحی ناخن گلدار از لاک هایی به رنگ های شاد مانند صورتی و بنفش استفاده کنید و با سلیقه خودتان و ایده گرفتن از این مدل ها زیباترین گل ها را روی ناخن هایتان طراحی کنید. البته در انتخاب رنگ لاک میتوانید به رنگ پوست دستتان نگاه کنید و بر اساس آن رنگ لاک تان را انتخاب کنید. اگر پوست دستتان سفید است که همه رنگ لاک برایتان مناسب است اما اگر سبزه هستید لاک هایی به رنگ روشن انتخاب کنید.

طراحی ناخن

دیزاین ناخن گلدار شیک

با مشاهده این تصاویر میتوانید تکنیک ترکیب کردن چند رنگ لاک را بیاموزید و بدانید که کدام رنگ لاک ها با هم ست میشوند. میتوانید از لاک های مات استفاده کنید و ناخن های خاص تری داشته باشید.

این مدل ها طراحی ناخن هم برای مجالس مناسب اند و هم مهمانی های ساده, اگر برای مجلس طراحی ناخن گل گلی انتخاب کردید از لاک های جیغ استفاده کنید تا دستان تان جذاب تر شوند.

طراحی ناخن بهاری

طراحی ناخن بهاری 2018

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن بهار سال 97

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار با لاک صورتی

طراحی ناخن

طراحی ناخن ساده با لاک مات و براق

طراحی ناخن گل گلی

طراحی ناخن گل گلی مشکی و قرمز

طراحی ناخن

طراحی ناخن به رنگ سال 2018

طراحی ناخن گل گلی فانتزی و شیک مخصوص بهار و تابستان

4.734
این مطلب مفید بود ؟322
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی