فروپاشی مراسم عروسی
اخیرا رسانه های چینی ویدیویی دراماتیک و کمی دردناک را از یک مراسم عروسی درصفحات مجازی خود رونمایی کردند که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود

فروپاشی مراسم عروسی با حضور نامزد قبلی داماد!

هر یک از ما انسان ها در طول زندگی خود ممکن است در میان انسان ها عاشق و دوستدار شخصی شویم که بهترین تصورات ممکن را شاید با حضور وی در ذهنمان داشته باشیم که این تصور شاید بقدری باشد دائما به او فکر کنیم و در نهایت با وجود برخی مشکلات نظر خود را به آن شخص اعلام می کنید و منتظر پاسخ وی برای ازدواج و مابقی زندگی خود در کنار دوستداشتنی ترین فرد زندگی تان، می مانید.

با این وجود ازدواج موفق می تواند در موفقیت و آرامش روانی هر فردی مؤثر واقع شود که توصیه می شود با فردی که بشدت به آن علاقه دارید، زندگی کنید و با رفتارها و اخلاق خوشایند و ناخوشایند فرد مقابلتان کنار بیایید تا شاهد مشکلاتی اعم از جدایی، ناملایمات، بدرفتاری ها و... که بسیار ناخوشایند می باشند، نباشید.

برای مثال روز گذشته ویدیویی دردناک ولی در عین حال بسیار پر بازدید از رسانه های چینی در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عروس و داماد

روز گذشته ویدیویی دردناک و ناخوشایندی از مراسم عروسی یک مرد چینی در صفحات مجازی منتشر که یک مراسم عروسی عادی نبود و حاشیه ساز شد. از قرار معلوم آقای داماد دومین مراسم عروسی خود را در پی داشته است که متأسفانه ازدواج اول وی موفقیت آمیز نبود و از وی جدا گشته بود.

با این حال گویا همسر سابق وی از جدایی با وی احساس رضایت نداشته و در مراسم عروسی وی با لباس عروس حضور یافت و در طی یک مداخله دراماتیک از همسر سابق خود در حالیکه زانو زده بود، عذر خواهی کرد که آقای داماد درخواست وی را قبول نمی کند و در نهایت مراسم عروسی کاملا کنسل می شود!

بهم خوردن عروسی بخاطر حضور نامزد قبلی داماد + عکس

2.9536
این مطلب مفید بود ؟306230
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی