نجات مرد
پلیس جوان و تازه کار مردی که در مسیر قطار قرار داشت را به طرز بسیار عجیبی از مرگ نجات داد.

نجات مرد از خود بی خود شده در برابر قطار توسط پلیس

روز گذشته پلیس جوان و تازه کاری برای انجام وظیفه خود و نجات جان فردی دست به کاری شگفت انگیز زد که کار وی باعث حیرت زده شدن کاربران صفحات مجازی و مخاطبان رسانه شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
پلیس تازه کار و جوان به نام "کیل ال ساوویا" هنگامیکه متوجه شد فردی با حال نا مساعد و ناخود آگاه در مسیر قطار است،برای انجام وظیفه تصمیم گرفت تا به هر نحوی که ممکن است جان وی را نجات دهد.
قبل از عبور قطار از جایگاه،گزارش شد که مردی با حالی نا مساعد بر روی ریل قطار دراز کشیده است و به هیچ عنوان توانایی جابه جایی ندارد.پس از شنیدن این گزارش،پلیس جوان و تازه کار ، همان گونه که در ویدئو مشاهده می کنید به سرعت به سمت خط عبور راه آهن می دود تا بتواند به نحوی قطار را از حرکت بازدارد.
 
نجات دادن جان مرد

نجات مردی که در برابر قطار بود 

به هیمن دلیل پلیس از فاصله ای دور سیگنال هایی را به سمت راننده قطار میفرستاد و راننده قطار نیز متوجه آنها شد.پس از متوجه شدن راننده ، شروع به کاهش دادن میزان سرعت قطار نمود که در نهایت آنرا کاملا ثابت نگه داشت.
خوشبختانه زمانیکه قطار کاملا می ایستد ، تنها چند سانتی متر با مرد در خطر،فاصله داشت و به طور شگفت انگیزی جان سالم بدر برد.
طبق آخرین اطلاعات "کیل ال ساوویا" اخیرا به عنوان افسر برگزیده شده است و علاقمند است که همانند پدرش چندین سال به عنوان پلیس برای کشورش خدمت کند.

ویدئو نجات مرد از خود بی خود شده در برابر قطار توسط پلیس ؛

نجات مرد از خود بی خود شده در برابر قطار توسط پلیس

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب : فیلم جالب
وبگردی