نقاشی انتزاعی
یک گریمور کانادایی طی اقدامی عجیب و جالب از صورت خود به عنوان بوم نقاشی انتزاعی استفاده میکند.

نقاشی انتزاعی روی صورت

نقاشی انتزاعی، نوعی از جریان آزاد خلاقیت هستندکه از قوانین و مقررات خاصی پیروی نمی کنند. «اِوِلین اَفلک» ( Evelyn Affleck )، یک گریمور و آرایشگر کانادایی است که از صورت خود به عنوان وسیله ای برای نمایش نقاشی های انتزاعی استفاده می کند. او در نقاشی های خود رنگ های پرطراوت و شادی را به کار می برد که بتوانند احساسات درونی انسان را به زیبایی هرچه تمام تر به نمایش بگذارند.

نقاشی انتزاعی

تبدیل صورت به بوم نقاشی انتزاعی

«اِوِلین اَفلک» هم اکنون ساکن شهر ونکوور کاناداست و در همان شهر نیز به کار خود ادامه می دهد. او دوره ی بین المللی آرایشگری و گریموری خود را در سال 2015 و در «بلنچ مک دونالد» ( Blanche MacDonald ) به پایان رسانید و پس از آن، به خلق نقاشی های زیبا مشغول شد.

این آرایشگر خلاق هم اکنون به عنوان گریمور در آرایشگاه زیبایی «کرلیک» مشغول به کار است. او جدای از این شغل، به عنوان آرایشگر عروس نیز کارهایی را انجام می دهد.

نقاشی انتزاعی

تبدیل صورت به بوم نقاشی انتزاعی

«اِوِلین اَفلک» در یک خانواده هنرمند به دنیا آمده است و عاشق کشف و بروز شور و اشتیاق خود در هنر است. او از به تصویر کشیدن شکل های انتزاعی لذت می برد و از صورت خود به عنوان وسیله ای برای انتقال هنر خود به مخاطبان استفاده می کند.

او به طور مرتب صفحه ی اینستاگرام خود را با نقاشی های انتزاعی خلاقانه خود به روز رسانی می کند.

نقاشی انتزاعی

تبدیل صورت به بوم نقاشی انتزاعی

نقاشی انتزاعی

تبدیل صورت به بوم نقاشی انتزاعی

نقاشی انتزاعی

تبدیل صورت به بوم نقاشی انتزاعی

نقاشی انتزاعی

تبدیل صورت به بوم نقاشی انتزاعی

نقاشی های انتزاعی و آبستره سرشار از رنگ، اشکال و طرح هایی هستند که لزوما شبیه به هیچ چیز نیستند و کمتر به شی مشخصی در دنیای واقعی شباهت دارند.. گرچه می توانند نمایانگر شی ای در دنیای واقعی باشند، اما این اشیا به گونه ای تحریف شده و تغییر شکل داده اما تغییر ماهیت نداده اند. هدف اصلی یک نقاشی رنگ روغن آبستره این است که از کیفیت فرمی برای برتری جستن از بازنمایی فرم هنری استفاده کند. در نگاه اول کشیدن نقاشی های آبستره در نظر بسیاری سهل و ممتنع است در حالی که انرژی و وقت زیادی برای آفرینش آن ها صرف شده است. هنر انتزاعی به به نقاشی ها و مجسمه هایی گفته می شود که اشیایی را به تصویر می کشند که در دنیای واقعی یافت نمی شوند. این نوع از هنر شامل هیاکل، رنگ ها و حتی فرایند خلق اثر هنری نیز می شود. تشخیص هنر آبسترۀ مدرن به دلیل چشم نواز و جذاب بودن آسان است و باعث می شود در میان سایر سبک های هنری متمایز باشد.

دختری که صورتش بوم نقاشی انتزاعی شد + تصاویر

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
برگرفته از تابناک با تو - آرتیبیشن -/ح
برچسب : نقاشی
وبگردی