نقاشی و گریم صورت كودكان
نقاشی و گریم روی صورت کودکان به شکل حیوانات و شخصیت های کارتونی با گواش و آبرنگ انجام میشود که طرح های ساده تر را میتوانید خودتان روی صورت کودک تان بکشید.

گریم و نقاشی خلاقانه روی صورت کودکان

نقاشی و گریم صورت کودکان یکی از کارهای مورد علاقه کودکان در سنین مختلف است که امروزه استقبال بیشتری از آن میشود, نقاشی های خلاقانه و جالب به شکل حیوانات دوست داشتنی مانند, خرگوش, پروانه, کفشدوزک, گربه و ... روی صورت کودکان انجام میشود که بچه ها را حسابی خوشحال میکند.

نقاشی صورت کودکان

مدل های نقاشی روی صورت کودکان 

نقاشی صورت کودکان به شکل پروانه و کفشدوزک از بهترین ایده ها برای نقاشی روی صورت دختربچه ها است, برای این کار معمولا از گواش و آبرنگ استفاده میشود. اگر دوست داشته باشید میتوانید به راحتی در خانه خودتان صورت کودک تان را نقاشی کنید کافیست یکی از مدل های ساده تر را از میان تصاویر زیر انتخاب کنید و با گواش صورت کودک تان را به شکل حیوانات نقاشی کنید.

نقاشی صورت کودکان

نقاشی روی صورت دختربچه ها

تصویر زیر یکی از ساده ترین نمونه های نقاشی روی صورت کودکان است که مادران جوان میتوانند به سادگی این طرح را روی صورت کودک شان پیاده کنند و یک روز شاد برای فرزندان بسازند. از رنگ ها شاد و طرح های بامزه برای گریم کودکان استفاده کنید تا بیشتر خوششان بیاید.

نقاشی صورت بچه ها

مدل نقاشی ساده روی صورت بچه ها

گریم صورت کودکان

گریم صورت کودکان به شکل حیوانات

نقاشی صورت دخترانه

نقاشی روی صورت دخترانه بامزه

نقاشی روی صورت

مدل نقاشی روی صورت پسرانه

گریم صورت دختربچه

گریم صورت دختربچه ها به شکل جالب

مدل های بامزه نقاشی روی صورت کودکان با گواش + تصاویر

3.9109
این مطلب مفید بود ؟8524
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : نقاشی
وبگردی