میلاد کی مرام
به بهانه درخشش و بازی موفق میلاد کی مرام در سریال ممنوعه مروری بر ماندگارترین نقش های این بازیگر جوان از ملکه تا ملی و راه های نرفته اش داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

ماندگارترین نقش های میلاد کی مرام

میلاد کی مرام یکی از بازیگران جوان و پرکار این روزهای سینما و تلویزیون است که گزیده کاری روش همیشگی او در انتخاب هایش بوده است.

گلاب آدینه را میتوان تاثیرگذارترین فرد در زندگی میلاد کی مرام دانست چرا که راه او را به دنیای بازیگری باز کرد و اولین بار در سریالی به کارگردانی خودش آقای بازیگر را جلوی دوربین برد. خواستگارن اولین سریالی بود که میلاد کی مرام به ایفای نقش در آن پرداخت و از آنجا راه انتخاب های بعدی برایش باز شد.

میلاد کی مرام این روزها مشغول بازی در سریال ممنوعه است و نقش او در این سریال حسابی مورد توجه مردم قرار گرفته است. به همین بهانه مروری بر نقش های ماندگار او داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

نقش های پرطرفدار میلاد کی مرام

میلاد کی مرام در سریال ممنوعه

اگر بخواهیم از بهترین و متفاوت ترین نقش های میلاد کی مرام نام ببریم باید یادی از نقش او در سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان کنیم .

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام با نقشی متفاوت در سریال ممنوعه

میلاد کی مرام در سریال ممنوعه ایفاگر نقش سامی تجنگی بازیگر نقش اصلی این سریال است که توانسته به خوبی از عهده این نقش متفاوت برآید. گریم و بازی قابل قبول میلاد کی مرام در ممنوعه مورد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال قرار گرفت.

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام همبازی نیکی کریمی و لیلا زارع در ممنوعه

میلاد کی مرام در سریال ممنوعه با بازیگرانی چون نیکی کریمی، میلاد کی مرام، امیر جعفری، هادی حجازی فر، بهاره افشاری، لیلا زارع، پژمان بازغی، امیرحسین آرمان، آتیلا پسیانی، علی استادی، فاطمه گودرزی، آناهیتا درگاهی، الهه حصاری، خاطره اسدی، نیما شعبانژاد، مصطفی قدیری، شهرام قائدی، مجید مظفری، نسرین نکیسا، شیوا خسرو مهر، سوگل خالقی، نیلوفر رجائی فر، محمد امین و شیدا یوسفی همبازی است.

میلاد کی مرام در فیلم ملکه

فیلم ملکه به کارگردانی محمدعلی آهنگرباشه یکی از فیلم های مورد توجه در سینماها بود که به تهیه کنندگی ابوالقاسم حسینی ساخته شد و میلاد کی مرام از بازیگران نقش اصلی آن بود.

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام همبازی حمیدرضا آذرنگ در ملکه

میلاد کی مرام در فیلم ملکه در نقش دیده بانی به نام سیاوش جلوی دوربین رفت و توانست دو جایزه بهترین بازیگر مرد از جشن خانه سینما و جشنواره مقاومت را برای آقای بازیگر به ارمغان آورد.

میلاد کی مرام

بازی میلاد کی مرام در فیلم ملکه

میلاد کی مرام در فیلم ملکه با بازیگرانی چون مصطفی زمانی ، هومن برق نورد ، همایون ارشادی ، مهدی سلطانی ، حمیدرضا آذرنگ و ... همبازی بود.

میلاد کی مرام در فیلم ملی و راه های نرفته اش

ملی و راه های نرفته اش به کارگردانی تهمینه میلانی یکی دیگر از نقش های متفاوتی بود که میلاد کی مرام ایفاگر آن شد و توانست بازی قابل قبولی را از خود ارائه دهد.

میلاد کی مرام و ماهور الوند

بازی میلاد کی مرام و ماهور الوند در ملی و راه های نرفته اش

میلاد کی مرام در ملی و راه های نرفته اش در نقش سیامک همبازی ماهور الوند بود و در این فیلم با نقش جوانی شکاک و بد دل بازی قابل توجهی را ارائه داد.

میلاد کی مرام و ماهور الوند

ماهور الوند و میلاد کی مرام در نمایی از ملی و راه های نرفته اش

میلاد کی مرام در فیلم ملی و راه های نرفته اش با بازیگرانی چون ماهور الوند , جمشید هاشم پور ، افسر اسدی ، السا فیروز آذر ، ستاره اسکندری و ... همبازی بود.

میلاد کی مرام در امیر

میلاد کی مرام در فیلم سینمایی امیر ساخته نیما اقلیما هم توانست بازی قابل قبولی را ارائه دهد و مورد توجه مخاطبان سینما قرار بگیرد و به گفته آقای کارگردان زمان زیادی برای تمرین متفاوت بودن نقش ها انجام شد.

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام با نقشی متفاوت در امیر

میلاد کی مرام در فیلم امیر هم یکی از نقش های اصلی و محوری را برعهده دارد و با این فیلم به عقیده خودش دنیای جدیدی از بازیگری را کشف کرد.

میلاد کی مرام

بازی متفاوت میلاد کی مرام و سحر دولتشاهی در فیلم امیر

میلاد کی مرام در فیلم امیر با بازیگرانی چون هادی کاظمی، بهدخت ولیان، مصطفی قدیری، روشنک سه قله گی، وحید منافی، مهدی عامل هاشمی، مونا قاسمی،کسری محبوبی، آرتین گلچین و سحر دولتشاهی همبازی بود.

میلاد کی مرام در امکان مینا

امکان مینا ساخته کمال تبریزی یکی دیگر از فیلم های میلاد کی مرام است که کاری متفاوت تر از سایر نقش های او در سینما است.

میلاد کی مرام و مینا ساداتی

عکسی از میلاد کی مرام و مینا ساداتی در فیلم امکان مینا

میلاد کی مرام در فیلم امکان مینا بازیگر نقش مهران و نقش مقابل مینا با بازی مینا ساداتی است که در محوریتی متفاوت تر از سایر نقش های آقای بازیگر جلوی دوربین رفت.

میلاد کی مرام و مینا ساداتی

امکان مینا با میلاد کی مرام و مینا ساداتی

میلاد کی مرام در فیلم امکان مینا با بازیگرانی چون مینا ساداتی ، شاهرخ فروتنیان ، سیامک صفری ، بهرنگ علوی ، شایسته ایرانی ، سیامک احصایی و ... همبازی بود.

نقش های ماندگار میلاد کی مرام از ملکه تا ممنوعه + تصاویر

4.330
این مطلب مفید بود ؟264
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی