نقطه فنگ فو
قرار دادن یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو روشی است که شرقی ها با استفاده از آن 9 تاثیر فوق العاده در سلامتی ، زیبایی و شادابی خود ایجاد می کنند.

تاثیر باورنکردنی و فواید گذاشت یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو

بطور کلی همه ی ما انسان ها دوست داریم که جوان تر ، زیباتر ، سالم تر و پر انرژی تر بنظر برسیم و بتوانیم با بیماری هایی که به سمت ما هجوم می آورند به راحتی مبارزه کنیم. اغلب برای این کار بیشتر سعی می کنیم که یک رژیم غذایی سالم ، تمرین روزانه ، نوشیدن مقدار زیادی آب ، خواب کافی و زندگی سالمی داشته باشیم تا از صفات بالا برخوردار باشیم. همه این موارد بالا درست هستند و می توانند تاثیر خود را بگذارند ولی شگفت زده خواهید شد زمانیکه بتوانید بایک روش ساده تر همه ی موارد بالا را بدست بیاورید.
همه ی این موارد به قسمت یا همان نقطه فنگ فو بدن شما بر میگردندکه در پشت سر شما واقع است. اگر شما بطور مرتب یخ را روی این نقطه قرار دهید ، به شما کمک خواهد کرد که تا آنچه که در انتظار دارید را بدست آورید و سلامت جسمانی خود را بدست بیاورید. در این بخش از نمناک توضیحات کاملی راجع به فواید قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو و محل اصلی این نقطه ارائه خواهیم داد.
استفاده از یخ

تاثیرات شگفت انگیز قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو

تمام کاری که باید انجام دهید :
روی شکمتان دراز بکشید و یخ را روی نقطه فنگ فو قرار دهید. برای آسان شدن کارتان می توانید یخ را با باند روی سرتان ببندید تا دستتان خسته نشود.
این کار را یک بار صبح اول وقت (ناشتا) و یک بار هم در شب قبل از خوابیدن قرار دهید که زمانیکه در هر دفعه باید قرار دهید حدود 20 دقیقه می باشد.
نقطه فنگ فو

محل دقیق نقطه فنگ فو و فواید گذاشتن یخ روی این قسمت از پشت گردن

فواید قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو :

1- بهبودی خواب
2- بهبودی خلق و خو
3- افزایش سطح انرژی
4- کمک در مقابل سرماخوردگی
5- بهبودی سیستم گوارش
6- کاهش دندان درد ، سردرد و دردهای مفصلی
7- مقابله با بیماری های ریوی و قلبی
8- درمان غده تیروئید
9- افزایش سلامتی

نقطه فنگ فو ، راز یخ برای سلامتی و جوانی شرقی ها +روش

4.635
این مطلب مفید بود ؟323
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ف.ن
وبگردی