عباس کیارستمی

نمایش فیلم های عباس کیارستمی همزمان با روز تولدش

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396کد مطلب : 51521زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم های عباس کیارستمی همزمان با سالروز تولد و درگذشت این هنرمند گرانقدر کشورمان در سینماهای هنر و تجربه اکران میشود.

اکران فیلم های عباس کیارستمی در هنر و تجربه

عباس کیارستمی از هنرمندان بزرگ کشورمان است که نام و آوازه اش در هنر سینمای ایران و جهان همیشه ماندگار است . فیلم های عباس کیارستمی همزمان با سالروز تولد و درگذشت این هنرمند بزرگ اکران میشود.

همزمان با اول تیرماه سالروز تولد و چهاردهم تیرماه اولین سالگرد درگذشت عباس کیارستمی آثار این سینماگر بین المللی در سینماهای هنروتجربه اکران می شود.

نمایش آثار عباس کیارستمی در سینماها

طبق گزارش رسیده، قرار است در این دو روز از بین آثار قدیمی و متاخر کیارستمی فیلم های «کپی برابر اصل»، «لباسی برای عروسی» و «مسافر» نمایش داده شود.

بر این اساس روز پنجشنبه اول خرداد «کپی برابر اصل» در ساعت 23 در خانه هنرمندان، «لباسی برای عروسی» و «مسافر» ساعت 19 در موزه سینما به نمایش درمی آید.

همچنین در همین روز سالن سوره اصفهان ساعت 21 «لباسی برای عروسی» و «مسافر»، هنروتجربه شیراز ساعت 19 «کپی برابر اصل» و سینما هنروتجربه بابل در ساعت 15 «کپی برابر اصل» را نمایش می دهند.

فیلم های عباس کیارستمی

فیلم های عباس کیارستمی به نمایش در می آید

روز چهارشنبه 14 تیرماه و همزمان با اولین سالگرد درگذشت عباس کیارستمی «لباسی برای عروسی» و «مسافر» ساعت 21 در خانه هنرمندان، «کپی برابر اصل» ساعت 19 در موزه سینما و در سینماهای هنروتجربه در سایر شهرها «لباسی برای عروسی» و «مسافر» ساعت 19 در سینما هویزه مشهد، «کپی برابر اصل» ساعت 21 در سوره اصفهان و «لباسی برای عروسی» و «مسافر» در ساعت 15 در سینما هنروتجربه بابل نمایش داده می شود.

علاوه بر این سینما تماشاخانه و سینمای هنروتجربه در کرمان که همزمان با زادروز عباس کیارستمی افتتاح می شود در روز 14 تیرماه در دوسانس جداگانه به اکران آثاری از این فیلمساز جهانی اختصاص می یابد.

«لباسی برای عروسی» و «مسافر» در ساعت 17 و «کپی برابر اصل» در ساعت 19 در تماشاخانه پارس کرمان به نمایش درمی آید.

نمایش فیلم های عباس کیارستمی همزمان با روز تولدش

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از ایسنا / م.ف
وبگردی