بهنوش طباطبایی
بهنوش طباطبایی بازیگر کشورمان بعد از دو سال با نمایش مری پاپینز به دنیای تئاتر بازگشت.

نمایش مری پاپینز روی صحنه میرود

نمایش مری پاپینز به کارگردانی احمد سلیمانی و تهیه کنندگی میثم احمدی با بازی بازیگران سینما از 8 آبان در تالار وحدت روی صحنه میرود.

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون در تجربه ای متفاوت بعد از دو سال با نمایش مری پاپینز روی صحنه میرود و با احسان کرمی مجری و بازیگر تئاتر همبازی است.

داستان و بازیگران نمایش مری پاپینز

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی با انتشار پستی درباره بازی نمایش مری پاپینز نوشت:بازیگری را نمیشناسم که آرزوی رفتن روی صحنه تالار زیبای وحدت را نداشته باشد. صحنه ای که بزرگترین کارگردانان، بازیگران و موزیسینهای ایران و حتی عده پر شماری از مفاخر هنری دنیا روی آن اجرا کرده و یا جایزه گرفته اند.سالنی که پس از گذشت سالها از تاسیسش هنوز مانندش را در ایران نمیشود یافت. خوشحالم پس از دو سال از اجرای نمایش آینه های روبه رو که با استقبال هزاران مخاطب رو به رو شد حالا باز با مری پاپینز روی صحنه سالن زیبای تالار وحدت خواهم رفت. به امید تکرار همان استقبال پرشور ...

بهنوش طباطبایی

نمایش مری پاپینز اقتباسی آزاد از مجموعه داستان های مری پاپینز به نویسندگی پاملاتراورس است که داستان دیدار یک پرستار کودکان را با خانواده آقای بنکس روایت می کند.

بازیگران نمایش مری پاپینز

بازیگران نمایش مری پاپینز عبارتند از:بهنوش طباطبایی، مهراوه شریفی نیا، احسان کرمی، آرمین رحیمیان، نسیم شجاعی، محمد شاکری، عسل شاکری، نیما سیاری، ندا سیاس، رضا راد، فائزه حسینی و گروهی از هنرمندان موسیقی و تئاتر در نمایش مری پاپینز حضور دارند.

بازیگران نمایش مری پاپینز

در خلاصه داستان نمایش مری پاپینز آمده است:آقای بنکس و همسرش در جستجوی پرستار جدیدی برای فرزندانشان هستند، غافل از آنکه با استخدام مری پاپینز، اتفاقات عجیبی رقم می خورد که همه ی اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد ...

آرمین رحیمیان

بهنوش طباطبایی بعد از دو سال با نمایش مری پاپینز در تئاتر+عکس

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : صفحه بهنوش طباطبایی / عکاس:فرناز عزیزی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی