نوشیدنی انرژی زا

معلم جوان روزی 6 نوشیدنی انرژی زا میخورده ! + عکس وحشتناک

کد مطلب : 4084تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زبان معلم جوان به حال و روزی وحشتناک درآمده که خودش علت آن را توضیح داده است.

بلایی که نوشیدنی انرژی زا به سر معلم جوان آورد!

نوشیدن نوشیدنی های انرژی زا بی شک بسیار لذت بخش می باشد که هر یک از ما علاقمند به نوشیدن این نوشیدنی ها هستیم که البته نباید از میزان مجاز عبور کرد و طبیعتا هر چیزی محدودیتی دارد و اگر از میزان خود عبور کند، می تواند خطرناک و مرگبار باشد. برای مثال یک معلم مرد جوان اخیرا گویی از نوشیدنی های انرژی زا به میزان زیادی استفاده می کرد که با اتفاقی عجیب روبرو شد!

معلم جوان به نام " دن رویالز " از قرار معلوم گویی بیش از حد عاشق نوشیدن های انرژی زا می باشد و روزانه به میزان 6 عدد از آنها را می نوشد و به نحوی به نوشیدن این نوشیدنی ها اعتیاد پیدا کرده بود و در نهایت با آسیبی دردناک و شوکه کننده ای روبرو شد که در آن زبانش به مشکل جدی برخورد کرد.

نوشیدنی انرژی زا

او از این نوشیدنی ها برای آنکه بتواند انرژی کافی را برای آموزش دانش آموزانش کسب کند، استفاده می کرد و همچنین مسواک زدن نیز در برنامه روزانه او بود و در عین حال او یک فرد سیگاری نیز می باشد که دکتر در بررسی زبان او اعلام کرد که علت مشکل زبانش، نوشیدن بیش از حد نوشیدنی های انرژی زا می باشد.

با این حال او هنوز مدت زمان نوشیدن این نوشیدنی ها را اعلام نکرده است و گویی چیزی نزدیک به یک سال باشد. جالب است بدانید در هر نوشیدنی انرژی زا 58 گرم شکر وجود دارد که احتمال مبتلا به دیابت و مشکلات قلبی و... را بیشتر و بیشتر می کند و همچنین در هر 100 میلی لیتر از این نوشیدنی ها 80 میلی گرم کافئین وجود دارد که می تواند به راحتی فرد را در طی مدت زمان کمی مبتلا به چاقی نماید!

معلم جوان روزی 6 نوشیدنی انرژی زا میخورده ! + عکس وحشتناک

2.7128
این مطلب مفید بود ؟7058
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : نوشابه
1 نظر به ثبت رسیده است
سیدحسن حسینی1397-03-29
درود برقوه قضائیه درود برکاراگاهان زحمت کش دمتون گرم خداپشت پناهتون
4112
وبگردی